PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37527}

Łzy słońca

Tears of the Sun
7,3 64 226
ocen
7,3 10 1 64226
3,7 3
oceny krytyków
Łzy słońca
powrót do forum filmu Łzy słońca

Powiem tylko tyle :

ocenił(a) film na 10

"Aby zatriumfowało zło wystarczy, gdy dobry człowiek nie robi nic"
Film jest niesamowity.

Naryeth

Nie no, w czym jest taki niesamowity? Historia może i niezła, ale kompletnie nierealna, plus dużo za dużo błędów czysto filmowych.

ocenił(a) film na 10
pawlodar_10

Kiedyś było dane mi oglądać produkcję o strasznie niskim budżecie, dużej obecności kiczu i nierealnych wydarzeniach. Oglądając dalsze produkcje dotarło do mnie, że produkcja ta mimo tych minusów nadrabia wszystkim poprzez fabułę (nierealną, co nie znaczy że złą).Od tej chwili oglądając film nie zwracam uwagi na to, czy ma niski budżet, czy wydarzenia w nim przedstawione są nierealne. Spodobał mi się obraz który został przedstawiony, trochę przesadzony, to prawda, jednak nie zraża mnie to. Plusem jest również to, że nie jest to kolejny film bez przekazu.

pawlodar_10

Oczywiscie totalnie sie nie zgadzam !!! Niby jakie sa w tym filmie bledy ??????? A poza tym, to NIE MA NIC PRZESADZONEGO, WSZYSTKO JEST JAK NAJBARDZIEJ REALNE I PRAWDZIWE !!!!!!! JAK KTOS NIE BYL W WOJSKU I NIE MA ZIELONEGO POJECIA O SILACH SPECJALNYCH, TO LEPIEJ NIECH NIE GLOSI TYCH SWOICH ZALOSNYCH HEREZJI !!!!!!!!!! P;)

Shurtugal_Eragon

Po Caps Locku, wykrzyknikach i ocenach widać, że nie warto wchodzić z tobą w dyskusję, ale do cholery, co ty napisałeś? :D

pawlodar_10

Bez komentarza....

Naryeth

Zgadzam sie. Dla mnie tez 10/10 !!!!!! Ten film wywarl na mnie ogromnie wrazenie. Wspaniala, trzymajaca w napieciu i wciagajaca fabula, swietna obsada i gra aktorska, genialny klimat oraz swietny realizm. Ponadto zawiera piekne przeslanie i jest wzruszajacy. Osobiscie postapil bym, tak samo jak Bruce Willis w filmie... Oby wiecej takich genialnych produkcji !!!!!! A TERAZ DLA WSZYSTKICH KRYTYKOW: W TYM FILMIE NIE MA NIC PRZESADZONEGO, WSZYSTKO JEST JAK NAJBARDZIEJ REALNE I PRAWDZIWE !!!!!!! JAK KTOS NIE BYL W OJSKU I NIE MA POJECIA O SILACH SPECJALNYCH, TO LEPIEJ NIECH NIE GLOSI TYCH SWOICH ZALOSNYCH HEREZJI !!!!!!!!!! P;)

ocenił(a) film na 10
Naryeth

Mnie się też podobał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones