PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12080}

Ślepa furia

Blind Fury
6,8 12 094
oceny
6,8 10 1 12094
Ślepa furia
powrót do forum filmu Ślepa furia

Widziałam ten film kilka razy i pewnie jeszcze nie jeden raz zobaczę! Ekstra facet! Podobno gdzieś
jakiś amerykański krytyk napisał, że Rutger Hauer to najlepszy import z Holandii od czasów Audrey
Hepburn! I racja!

IrenaSz

Dokładnie, zgadzam się z Tobą Irenka.

IrenaSz

Właśnie oglądam film "Obroża" i dalej potwierdzam że jest ok.

ocenił(a) film na 8
akron

O, tak! Film "Obroża" jest ekstra! Też go widziałam kilka razy i jeszcze obejrzę. Lubię wracać do dobrych filmów.

IrenaSz

Miałem dużo szczęścia że kupiłem ten film razem z gazetą w dziale gazet Tesco w ładnej okładce za 10 czy 15 zł.

ocenił(a) film na 7
IrenaSz

Tak naprawdę Rutger Hauer "robi" ten film. Film nie ma może wybitnie skomplikowanej fabuły, ale pozostawia dużo pozytywnego, dodatkowo przyzwoite kino akcji, parę sympatycznych scen - a Rutger Hauer tak jak potrafi wcielić się w diabła ("Autostopowicz") równie dobrze potrafi wcielić się w anioła - tutaj.

użytkownik usunięty
introverder667

Jak na faceta, który ze sztukami walk miał tyle wspólnego co nic Hauer w filmie daję radę .

IrenaSz

Świetnie zagrał sam film dobry choć trochę naciągany niewidomy załatwił wssystkich bandziorów 6 / 10 naciągane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones