PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839855}
5,5 1 364
oceny
5,5 10 1 1364
5,3 7
ocen krytyków
Śmierć Zygielbojma
powrót do forum filmu Śmierć Zygielbojma

Wcale się nie dziwię Żydom, że mają pretensje do świata, który z racji interesów politycznych przyglądał się biernie tej masakrze.
Zachowanie Glińskiego jak zawsze podłe i małostkowe.
Mnie bezsilność ogarnia, gdy na granicy umierają ludzie, polscy żołnierze grożą dziennikarzom, obecny rząd nic nie robi, żeby zatrzymać działania Łukaszenki, odbierają prawa kobietom i osobom o innej orientacji seksualnej.
Obyśmy nie obudzili się za późno, mówiąc: "nie wiedziałem", "nie przypuszczałem, że to może się stać".

Agatonik

Dwużydzian Polaka ?

Agatonik

Nie dziwi cię, że Żydzi domagali się usunięcia z Muzeum II Wojny Światowej?

- rotmistrza Witolda Pileckiego, żołnierza Armii Krajowej, więźnia i organizatora ruchu oporu w obozie koncentracyjnym Auschwitz, autora raportów o Holocauście
- św. ojca Maksymiliana Kolbe, który dobrowolnie oddał życie za współwięźnia w Auschwitz
- Ireny Sendlerowej, która uratowała życie 2,5 tys. żydowskich dzieci z getta warszawskiego
- Mariana Rejewskiego, matematyka i kryptologa, który złamał szyfr Enigmy
- rodziny Ulmów, rozstrzelanej przez Niemców za ukrywanie Żydów, wbrew grożącej im karze śmierci
- w końcu polskiej flagi? A któż cię tak wychował?

A co do kwestii "umierających". Dlaczego chcą przyjechać do Europy i wprowadzać tu swoje systemy społeczno - religijne, przed którymi tak uciekają? My organizujemy sobie Polskę po swojemu i nie chcemy tutaj terrorystów. Jeszcze się nie przedarli, a już czyhają na nasze życie i zdrowie. Ale się dałaś skrajnie zmanipulować. To dlatego, że nic w życiu pożytecznego nie robiłaś, za nic i za nikogo nie odpowiadasz.

ocenił(a) film na 7
Utu_2

A może jakieś wiarygodne źródło byś podał potwierdzające Twoją wypowiedź?
A skąd wiesz, co robię w życiu? Nic o mnie nie wiesz. I skoro formułujesz tak kategoryczne sądy o osobie, której kompletnie nie znasz, to jak mam wierzyć w jakiekolwiek inne Twoje wypowiedzi.

Agatonik

A tobie wolno konfabulować? Jak to Polska z powodów politycznych przyglądała się biernie masakrze Żydów? Bo nie wyłączyłaś z zarzutu polskiego państwa podziemnego, które werbalnie i zbrojnie stawało w obronie Żydów. Powtarzasz slogany, że na granicy umierają ludzie, a polscy żołnierze grożą dziennikarzom. Uważasz, że w Polsce granica jest niepotrzebna, czy tylko ma być iluzoryczna? Bo dla porównania w Izraelu na granicy zabija się ludzi z karabinów. A dziś Izrael (ten sam co namawia was do wpuszczania Hunów do Polski), zamknął granice dla wszystkich cudzoziemców. Jak ty sobie wyobrażasz, że nasze państwo ma przestać działać? Że każdy może tu wejść? To skrajny infantylizm. Zespół poglądów nie wymyślonych przez ciebie, tylko połkniętych jak przez pelikana. A kto ci je podał na tacy? Ten kto redaguje Wyborczą, OKO.press. New York Timesa. Już polskie państwo podziemne pisało w odezwie, że Żydzi nienawidzą Polaków bardziej niż Niemców, a dlaczego - to pozostanie na zawsze tajemnicą żydowskiej duszy. No bo za co nienawidzą Pileckiego? No za co?

ocenił(a) film na 7
Utu_2

Akurat w swoim komentarzu pisałam, że to świat przyglądał się biernie zagładzie Żydów. Nie wciskaj mi rzeczy, których nie napisałam, np. że granica jest niepotrzebna. Jest potrzebna, ale obrona granic nie stoi w sprzeczności z podstawowym humanitaryzmem, empatią. A chamstwo, wykorzystywanie swojej władzy i nie przestrzeganie prawa nie jest obroną granic. To całe państwo jest niepraworządne i daje przykład karkom w mundurach, że mogą go nie przestrzegać. Pod tym rządami upadają podstawowe wartości. Jakbyś nie wiedział dzięki TK magister Przyłębskiej już jako człowiek nie masz prawa do niezawisłych sądów i wyroków. Ale jak chcesz żyć w dyktaturze to proszę bardzo.

użytkownik usunięty
Agatonik

Wybijali pół-żyów, a żydzi dawno wyjechali. To po pierwsze. Po drugie planem hitlera było wybicie wszystkich Polaków, nie żydów. A kto finansował NSDAP z ameryki to każdy dobrze wie. To żydzi chcieli się rękami hitlera pozbyć Polakó i pół-żydów oraz reszy prawdziwych judów. Żyd to - chazar, a powinien być judą. Za co się mszczą? Za zniszczenie królestwa chazarskiego, które znajdowało się na ziemiach teraźniejszej ukrainy oraz zostąło zmiecione przez Polaków i Rusinów. Mieli wszak powody do tego, było to barbarzyńskie państwo, złodzieje, gwałciciele, mordercy. Skończ powtarzać lewackie brednie. A choroby psychiczne się leczy... Niestety na uszkodzony łańcuch DNA już nic nie poradzimy. Ale nie znaczy, że mamy to tolerować - "ZNOSIĆ" bo tym jest właśnie z definicji TOLERANCJA. Smieszą mnie też ludzie, którzy twierdzą, że są całkowicie tolerancyjni. Zapytałem takiego czy pedofili też toleruje, a on na to, że NIE! W ŻADNYM RAZIE! Tak więc wyszło na to, że nie jest tolerancyjny... A nie ma czegoś takiego jak pół tolerancyjny. Moge jedynie tolerować pojedyncze rzeczy.

ocenił(a) film na 7

Nic nie zastąpi ukończenia dobrej szkoły podstawowej. W twoim wypadku tak niestety się nie stało. Skąd ty czerpiesz tę "wiedzę"? Przerażające!!!

użytkownik usunięty
Agatonik

Ale jesteś prymitywem, niedoukiem i nieudacznikiem życiowym... Zaprzeczasz faktą... typowy lewak... Spływaj niedorobieńcu...

użytkownik usunięty
Agatonik

Nie musisz nikomu w nic wierzyć, możesz sama to sprawdzić. Trzeba chcieć. Dla dzisiejszych czasów warto znać historię i nie opierać się na propagandzie z tv i szkolnej, bo to same kłamstwa. Podobnie dziś tv i media głównego nurtu kłamią. Na szczęście są jeszcze media niezależne bez cenzury i co co wynika z naszego człowieczeństwa- intuicja.
Nie ważne co robisz a czego nie robisz, nie ważne kim jesteś. Liczy się tylko to co chcesz wiedzieć i co z tą wiedzą zrobisz dla przyszłości kolejnego pokolenia. Możesz żyć wygodniej bo tak "lepiej", i możesz żyć tak jak nasi przodkowie by wywalczyć choćby krwią i życiem nasze życie i naszą przyszłość. Najlepsza droga zwykle nie jest najłatwiejsza.

Agatonik

Jesteś debilem

ocenił(a) film na 7
ataman2016

A ty chamem

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Bo chodzi o to Agatoniku ,że nie rozumiesz o co kaman.
Szmul Zygielbojm to były tylko fałszywe personalia.Naprawdę nazywał się Janusz Kowalski i był polskim patriotą.Jako prawdziwy Polak poświęcił swe życie dla hordy nieeuropejskich przybłędów,a ci jeszcze próbują go wykreślić z historii.Zabrali polskie mienie,polską historię,polską kulturę i plują na Polskę jadem od kilkuset lat.
Chrystus też był Polakiem i dlatego nie kochamy Żydów bo go zabili.Teraz by go chcieli nam zabrać,ale on jest Królem Polski ,a nie Izraela.
Cały Holocaust to jedna wielka ściema.To Żydzi sterowali Hitlerem i wysyłali swych braci do obozów . Żeby było jeszcze perfidniej umoczyli też Polaków bo przebierali się za nich i swoich braci okradali,mordowali,denuncjowali i palili.
Niemcy i Polacy robili wszystko by się pejsatym przeciwstawić,ale się nie udało.
To prawdziwa wersja historii i jeśli chcesz mieszkać w tym kraju bezpiecznie musisz ją szybko przyswoić.
Jeśli chodzi o teraźniejszość to chyba zdajesz sobie sprawę,że to Żydzi wysyłają ciapatych by dezorganizować Polskę,a sztuczną pandemią i pejsatymi szczepionkami chcą w nowoczesny sposób zniszczyć żywioł biało-czerwony.
Nie musisz dziękować ...
pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
clarencefilmweb

Jako wyśmiewanie się z antysemitów - bardzo dobre, gdyby nie to, że są nieuki, które pewnie tak widzą świat.

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Oni się nie uważają za nieuków i to jest najgorsze.To wielbiciele tzw."mediów niezależnych". Każdy skrajny idiotyzm powielany na Jutubie , Fejsie czy innych,często niszowych mediach dla wtajemniczonych ,to w ich oczach prawda objawiona.Nie wiem czy jest jakikolwiek sens dyskusji z tymi najbardziej nawiedzonymi.To betonowa ściana.
Wg.amerykańskiego portalu ,który badał skłonność narodów do wiary w spiskowe teorie dziejów Polacy zajmują eksponowane, DRUGIE miejsce na świecie po Nigeryjczykach ...

ocenił(a) film na 7
clarencefilmweb

Z jednej strony zdaję sobie sprawę z nieskuteczności dyskusji, ale jakoś nie ma we mnie zgody na to szaleństwo

ocenił(a) film na 6
Agatonik

Boże kochany kobieto opamiętaj się - to jest forum filmowe a nie polityczne - Ty tak sama z siebie piszesz,czy może Jesteś opłacana przez PO czy jakiś KOD?

ocenił(a) film na 7
kleju30

Wyobraź sobie, że sama z siebie. Film polityczny, to i w komentarzu odniesienia się znajdują. To chyba nic zaskakującego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones