PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794649}

Śmierć gwarantowana

Dead in a Week: Or Your Money Back
6,3 1 851
ocen
6,3 10 1 1851
Śmierć gwarantowana
powrót do forum filmu Śmierć gwarantowana

Ocena z d...y

ocenił(a) film na 8

Skąd taka niska ocena!? Człowieka trafia szlag, kiedy dobre filmy oscylują w granicach 5-6, a jakieś durne transformers dostają 8.
Film jest zabawną, lekką komedią, dodatkowo świetnie zagraną przez brytyjskich aktorów. Niebanalny scenariusz, typowo brytyjskie poczucie humoru. Warto zobaczyć i nie sugerować się oceną na FW.

ocenił(a) film na 8
Bodek_filmaniak

Podpisuję się obiema rękami! Kocham brytyjski czarny humor i doskonałe aktorstwo.
Polecam.

ocenił(a) film na 6
Bodek_filmaniak

Ocena ewidentnie zaniżona, ale też nie przesadzajmy. Fajny czarny humor, fajny pomysł, fajne wykonanie..ale jakoś bez zachwytu. Jakby się dało ocenić na 6.5 to byłoby w sam raz. No ale się nie da, więc jest tylko nieźle.
Zresztą nie przejmuj się ocenami na filmwebie. Ja już dawno przestałem bo szkoda nerwów.

ocenił(a) film na 6
Bodek_filmaniak

Niestety, jak nie ma na stronie żadnych informacji o filmie, opisu, żadnych wrażeń napisanych na forum, to chcąc nie chcąc trzeba się w pewnym stopniu zasugerować oceną, która przy nim widnieje.

Ten film akurat zdecydowanie warto obejrzeć.

Bodek_filmaniak

Ocena typowa dla "krytyków' z filmwebu :D wiem co mówię, jestem tu już jakiś czas

Bodek_filmaniak

Ocena zawyżona, film jest bardzo słaby. Humor sztuczny, wpleciony na siłę, przewidywalna do bólu fabuła. Jednym słowem nuda.

Bodek_filmaniak

Mnie już dawno przestały obchodzić oceny innych ludzi. Ważne, że mi się podoba albo nie dana produkcja, a to jak widzą dany film inni...no cóż... A co mnie to obchodzi.

ocenił(a) film na 7
Bodek_filmaniak

Weźcie pod uwagę, że większość ludzi nie potrafi oceniać. Uznają tylko 1 i 10 xD hehe Ten kto tu długo ma konto, wie, że nie należy się sugerować oceną. Pozdrawiam prawdziwych kinomanów, a nie podrabiańców. ^^

Bodek_filmaniak

6,2 czyli lepiej niż nieźle. Moim zdaniem to całkiem dobra ocena, jeśli nie uwzględniać ZSSF (zje...na skala społeczności filmwebu) gdzie jeśli cos ma mniej niż siedem to jest nieoglądalne.

ocenił(a) film na 9
Bodek_filmaniak

Dałem aż 9, bo dobrze sie bawiłem i uważam, że to mądry film zachęcający do pomyślenie o eutanazj. Zakończenie rewelacyjne. Te mrowie domków szeregowców-pudełek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones