PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153103}

Śmierć on-line

Dot.Kill
5,4 407
ocen
5,4 10 1 407
Śmierć on line
powrót do forum filmu Śmierć on-line

Slaby

ocenił(a) film na 1

Słaby jest ten film,zero napiecia,liczylem na porządny thriller a dostałem dramat obyczjowy umierajacego gliniarza z mordercą w tle.Na okladce cos pisze o brutalnych morderstwach,jezeli te sa brutalne to jakie sa w Pile?.Armand Assante,zagral dobrze nie powiem,ale rola nie zapada w pamięc,jezeli jego filmowa choroba miała cos wniesc do tej produkcji to chyba tylko jęk zawodu u widza.Ale największy kop w du.pe nalezy sie temu kto projektował okładke bo juz po niej wiemy kto jest mordercą.3/10

ocenił(a) film na 5
Wujek_Sam

Matko, faktycznie! Dobrze, że nie widziałem okładki przed filmem.

Generalnie się z Tobą zgadzam, choć w moim odczuciu nieco przesadzasz. Napięcie rzeczywiście dość słabe ale nie powiedziałbym, że zero. W fimie brakuje mi mocnych scen i zgadzam się, że tekst o brutalnych morderstwach to pic na wodę.
Natomiast ostatni kwadrans filmu, o którym raczyłeś nie wspomnieć był już naprawdę dobry i bardzo wciągający. Zgadzam się jednak, że film zawodzi bo dobrych 15 minut to jednak trochę za mało.

Zawsze piszę czy film polecam czy nie. Hmm, mam dylemat. A niech będzie. Polecam. Ale cudów się nie spodziewajcie. Do Kolekcjonera Kości, Siedem czy Milczenia Owiec filmowi baaaaaaaaaardzo daleko.

ocenił(a) film na 4
stasiuvino

do tych filmów co wymieniłeś nie ma najmniejszego startu, to tak jakby chciec zrównac chińską podróbkę z oryginalnym towarem
Armand jest świetny ale to nie ratuje filmu który tylko ujdzie , nic więcej , a szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones