PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 778
ocen
6,8 10 1 36778
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

*thumbs up*

użytkownik usunięty

Jeden z nielicznych filomow ktore jestem wstanie ogladac po dwa razy dziennie.
Film emanuje nienachalnym homoerotyzmem - cos pieknego. Bezowocnie czekalam na pocalunek :/
Porzadnie nakreslone charaktery postaci.

ocenił(a) film na 7

az 2 razy dziennie??
Zgadzam sie, ze postaci glownych bohaterow byly napisane fantastycznie, a i ich odtworcy spisali sie swietnie.
Jednak pohamowalabym sie z "nienachalnym homoerotyzmem" ;)
A nie nudzilo Cie wszystko inne, co nie dotyczylo Justina i Richrda?? Przeciez reszta naprawde jest kiepska. Lacznie z drobnymi lukami w scenariuszu.

użytkownik usunięty
Miu_Miu

hej Miu-Miu.
Wiem wiem, w scenariuszu jest masa luk, ale one wcale nie powstrzymaly mnie od zakochania sie w tym filmie. Serio. Nie wymagam doskonalosci. I czy nie nudzilo mnie wszystko inne poza Richardem i Justinem? Nie, bo bylam zaciekawiona rowniez postawa Cassie, mianowicie jej zachowaniem wobec mezczyzn - wiesz, kokietowaniem i "zaliczaniem" kogokolwiek na kogo miala ochote, a potem olewaniem tego kogos. Kiedy ogladalam film po raz pierwszy i widzialam co ona robi, pomyslalam sobie: "Cholera, ona sie zachowuje jak ja!", hehe. Takze Justin i Richard to nie byly jedyne powody dla ktorych film przypadl mi do gustu.

Zreszta, wszystko co podobalo mi sie w filmie, a bylo tego sporo, odwracalo moja uwage od wad filmu. :)

Karolina

ocenił(a) film na 7

postac Cassie
Wg mnie Cassie i cala jej osoba w filmie byla bardzo, bardzo plytko przedstawiona... Starsza pani poszukujaca swojej osobowosci poprezz zachowywanie sie jak facet?? To w kinie bylo juz tysiace razy i dla mnie stalo sie meczace. A tak naprawde niczego o Cassie sie nie dowiadujemy.

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

Czyzby.
Dla mnie nigdy zbyt wiele takich kobiecych postaci nie bedzie. I postac nie jest az_tak plytko zrobiona. Autorzy nakreslili ja tak "powierzchownie" by ktokolwiek zechce mogl sobie wyciagnac rozne konkluzje o niej na wlasna reke. Zreszta uwazam ze postac miala na celu byc wlasnie tak pokazana, bo inaczej to stalby sie film o NIEJ, a glowny watek mielismy przeciez inny :)
Karolina

ocenił(a) film na 7
Lusylia_Humma

brak rozwinięcia - słabsza ocena
Wg mnie temat Cassie jest po prostu lizniety. Dla mnie to niedorobka a nie dzialanie na wyobraznie widza. A postac Cassie przechodzi etap poszukiwania siebie glownie dlatego, ze gra ja Sandra Bullock (a chyba jest producentem filmu ;). Po prostu uwazam, ze niepotrzebnie (ostatnio pojawia sie to w wielu produkcjach) zaczyna sie opowiesc o postaci, ale sie jej wcale nie rozwija (a nawet z lekcji jezyka polskiego wiemy, ze jest to duuuzy blad ;). Bo dla mnie to nie dziala na wyobraznie, tylko na stopien rozdraznienia widza (bo pyta siebie: po co??).

ocenił(a) film na 9
Miu_Miu

Ano
Uhm, ok, ja przyznam sie, ze po prawdopodobnie drugim z koleji seansie filmu zaczelam automatycznie prawie calkiem ignorowac Sandre i jej postac. Zamiast zwracac uwage na nia czy jej kolege detektywa ma uwaga skupila sie na detalach dotyczacych wiadomo_kogo_i_kogo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones