PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32378}

Śmiertelna wyliczanka

Murder by Numbers
6,8 36 778
ocen
6,8 10 1 36778
5,9 8
ocen krytyków
Śmiertelna wyliczanka
powrót do forum filmu Śmiertelna wyliczanka

...

ocenił(a) film na 6

cokolwiek by nie mowili gosling nigdy mi sie nie spodoba

użytkownik usunięty
me84

Film bardzo mi się podobał.Pomysł był świetny.Przecież nie można się odrazu spodziewać nie wiem czego! A co do obsady, to Gosling dopiero zaczyna,a poza tym, moim zdaniem i tak był super,sprawdził się w tej roli.Inni też.Sandra B. i reszta. Chciałabym-marzę żeby była 2część.Ale bez Goslinga-NIGDY!

użytkownik usunięty
me84

Film bardzo mi się podobał.Pomysł był świetny.Przecież nie można się odrazu spodziewać nie wiem czego! A co do obsady, to Gosling dopiero zaczyna,a poza tym, moim zdaniem i tak był super,sprawdził się w tej roli.Inni też.Sandra B. i reszta. Chciałabym-marzę żeby była 2część.Ale bez Goslinga-NIGDY!

użytkownik usunięty
me84

Film bardzo mi się podobał.Pomysł był świetny.Przecież nie można się odrazu spodziewać nie wiem czego! A co do obsady, to Gosling dopiero zaczyna,a poza tym, moim zdaniem i tak był super,sprawdził się w tej roli.Inni też.Sandra B. i reszta. Chciałabym-marzę żeby była 2część.Ale bez Goslinga-NIGDY! Szczeże mówiąc cholerny z niego przystojniak![w tym filmie].

ocenił(a) film na 6

Eee... jak wyobrażasz sobie druga część z Goslingiem? ;P

Lady_Snape

Druga część byłaby nie fajna a co do Goslinga... Nie sądze, żeby zmartwychwstał :) Albo przeżył :)

ocenił(a) film na 7
klamka_werewolf

Ano,czasem nie warto robić 2. części,bo efekt można tylko zepsuć:].Gosling jest ok,aczkolwiek bardziej spodobała mi się w tym filmie kreacja M.Pitta. Ale też nie przypuszczam,by nastąpiło zmartwychwstanie Goslinga:)...

ocenił(a) film na 6
rasmuska94

Nie da się ukryć, że Pitt zwraca na siebie uwagę i wiele możemy się po nim spodziewać. Moja ulubiona rola to ta w "Śmiertelnej wyliczance" i, choć sam film nie powalił mnie na kolana, to sam Michael Pitt w "Marzycielach" był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones