PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1318}

Śniadanie u Tiffany'ego

Breakfast at Tiffany's
7,8 157 238
ocen
7,8 10 1 157238
7,0 25
ocen krytyków
Śniadanie u Tiffany'ego
powrót do forum filmu Śniadanie u Tiffany'ego

Doprawdy nie wiem,o co tyle krzyku.Wiele hałasu o nic .Film zły nie jest,a aktorka.Zagrała całkiem
przyzwoicie .Nie jest to jednak wybitne arcydzieło .

blossom_3

Moja ocena to 7 . Nawet rozumiem główną bohaterkę i chęć poślubienia milionera:)Nie pojmuję jednak, za co tyle Oscarów?

blossom_3

Film dostał tylko dwa Oscary i to zupełnie zasłużenie - Mancini napisał cudowną muzykę do filmu, a piosenka "Moon River" jest po prostu magiczna. Statuetki nie mogły trafić w lepsze ręce.

ocenił(a) film na 10
madz20

Szkoda, że nie dostał trzech - Audrey była rewelacyjna! :)

Emmist

Ten film jest wart każdych nagród - on tchnie wszystkim tym co nazywamy magią kina.

madz20

niestety fabuła nudnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, lekko płaskawy film o płaskich sprawach...(a teraz fani mnie zeżrą:)

danonek_86

Jeśli ktoś miałby Cię "zeżreć" to chyba tylko z racji na Twój nick w sytuacji, kiedy dopadłby go mały głód :P.

Nie będę podpierać się frazesem, że każdy ma swój gust, ot ten film to po prostu klimatyczna, lekka i miła powiastka w dobrym hollywoodzkim stylu. To film, który ogląda się dla relaksu, poprawy nastroju - na pewno nie skłania do głębszych refleksji i przemyśleń, ale przecież nie po to powstał :)... Takie filmy też są potrzebne - być może tylko osoby o nostalgicznych i romantycznym usposobieniu potrafią wczuć się w tą pozornie płaską historię i docenić film... Nie wnikam...

ocenił(a) film na 8
madz20

Popieram!

ocenił(a) film na 5
madz20

Błagam, fabuła jest tak głupiutka, a główni bohaterowie irytujący w swojej głupocie, że ciężko tu o jakąś "magię kina". Na plus muzyka, Nowy Jork, stroje i kot. I tyle.

blossom_3

Jestem tego samego zdania. Film przereklamowany...

ocenił(a) film na 7
blossom_3

W pełni popieram, już jakiś czas temu zwabiony opiniami o filmie i jego notami postanowiłem sobie w końcu obejrzeć całość i stwierdziłem film niezły, ale nie na tyle by mnie porwał.

ocenił(a) film na 6
blossom_3

Podzielam zdanie. "Magia kina" - bez przesady. Film niezły, ale nic więcej. Magi tam nie ma, chyba że w samym scenariuszu jako idei.

ocenił(a) film na 8
blossom_3

Nigdy nie słyszałam, żeby "Śniadanie u Tiffany'ego" nazwano arcydziełem. Jest filmem-ikoną. Tak jak Monroe (którą szczerze uwielbiam) - niezła aktorka, ale nie wybitna. Jednak wszyscy ją znają - bo jest ikoną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones