PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844004}
6,9 3 687
ocen
6,9 10 1 3687
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
powrót do forum filmu Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

Moja mała już pytała czy będzie następna część :)

ocenił(a) film na 6
jaga_zamorska

Dzieciom może się spodobać, fakt, ale dorosłym już niekoniecznie. Ale wiadomo komu musi podobać się najbardziej

dubeks

Powiem tak: jestem dosyć wymagającym odbiorcą, mam 25 lat rocznikowo ale zwiastun mnie przekonał na tyle, że pójdę najpewniej w poniedziałek bez większych oczekiwań i zobaczę jak będzie

dubeks

Dzieciom to na stówę się będzie podobał

qrzej

Serio, dorośli też się nie będą nudzić ;) Można sobie przypomnieć pare ważnych morałów o których już zapomnieliśmy ;)

ocenił(a) film na 6
jestesmynawczasach

W ciągu dwóch lat tylko raz byliśmy z dzieciakami na bajce, która była jako-tako ciekawa dla dorosłego odbiorcy

jaga_zamorska

no ja też mam nadzieje że będzie następna :D

ocenił(a) film na 8
jaga_zamorska

zabieram siostrę na wszystkie bajki o księżniczkach bo je uwielbia a na tym filmie to i ja miałam ubaw

ocenił(a) film na 8
Kinga_Rewinska

Moja tak samo :D

ocenił(a) film na 8
jaga_zamorska

Mnie akurat dziewczyna namówiła bo bardzo lubi oglądać przeróżne bajki. Ta była niezła

ocenił(a) film na 10
Copir

Ogólnie bardzo fajna bajka. Ferie z rodziną, seans w kinie i praktycznie każdy zadowolony, nawet ojciec zrzęda

sovciaa


haha ojciec najlepsza rekomendacja :P

Kasprowicz_Marta

ale serio u nas tez calą rodziną spędziliśmy miło czas na tym seansie, pośmialiśmy a i morał był ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones