PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844004}
6,9 3 693
oceny
6,9 10 1 3693
Śnieżka i Fantastyczna Siódemka
powrót do forum filmu Śnieżka i Fantastyczna Siódemka

a mimo to poczułam rozczarowanie, że na koniec Śnieżka nie zmieniła się w piękność ;) magia miłości czy coś :p trafione dialogi (co nie jest wcale oczywiste w bajkach dla dzieci), duża dawka słodyczy (drewniane misie były takie urocze) i trafnie podstawione ludzkie cechy takie jak próżność czy zazdrość. Zakończenie bardzo mnie zdziwiło- mam wrażenie, że było takie nieskończone ale może dają miejsce na drugą część <3 w końcu zostało parę pytań - np co z resztą krasnoludków.
Tak czy siak - bardzo pozytywne odczucia, bajka jest przyjemna i zdecydowanie niebanalna mimo, iż przesłanie dość oczywiste.

Iwusiak

A ja właśnie miałam nadzieję, że ona będzie na koniec sobą, bo jakby zmieniła się w tą ślicznotkę to okazałoby się, że jednak tylko pięknym fizycznie zdarzają się piękne zakończenia. Ten Merlin też mógłby zostać krasnoludkiem, był słodziutki :)

ocenił(a) film na 9
carolotta

Też mi się wydaje że nie jest to do końca w porządku ale zakończenie jest jak najbardziej szczęśliwe. W gestii rodziców jest to, by wpajać dzieciom wartości :) Film skłania do bardzo wielu refleksji i rozmów, więc z pewnością jest na to czas i okazja

ocenił(a) film na 8
Iwusiak

Na napisach jest pokazane co się stało z resztą zielonych. Szukali swoich dziewczyn. No a ja wiedziałam, że się nie zamieni w piękność. W końcu to buty tak działały na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones