PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 261
ocen
6,8 10 1 41261
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

czy tylko ja odniosłam wrażenie, że powstanie 3 część? tak wywnioskowałam po zakończeniu dwójki i powiem, że byłoby całkiem miło ;) tylko nie chciałabym czekać kolejnych 10 lat na kolejną część (o ile w ogóle kiedykolwiek powstanie)

dorotkowe

właśnie skończyłam oglądać (po raz chyba setny :P ) i mój komentarz - jak zawsze - brzmiał: 'Ja chcę trzecią część!!!' :D
zakończenie zdecydowanie daje nadzieję (tudzież sugeruje) na powstanie trójki, ale póki co na wszystkich frontach cisza...
pozostaje tylko trzymać kciuki, żeby - tak jak piszesz - nie było trzeba czekać 10 lat ;)

ocenił(a) film na 7
dorotkowe

No właśnie, żeby znowu 10 lat nie minęło, bo tym razem Flanery i Reedus już by wyglądali jak dwa dziadki.

ocenił(a) film na 4
Bodzepor

zanim powstanie 3 to el duce zejdzie

ocenił(a) film na 7
nikone

I tak zginął w filmie. Chociaż pewnie będą chcieli go wykorzystać w jakichś tam retrospekcjach. Ale Billy Conolly ma dopiero 69 lat i pewnie do 80tki dociągnie.

ocenił(a) film na 4
Bodzepor

no tak zginął, przepraszam Cię, ale oglądałem to raz i pamiętam że daleko było do jedynki. ten meksykaniec śmieszny

ocenił(a) film na 7
nikone

Nie gniewam się. ;P Film faktycznie słabszy od jedynki, brakowało mocno Rocco i jego dureństw, oraz ogólnej zajebistości Smeckera. Moim zdaniem niepotrzebnie znowu uśmiercili tak ważną postać, jak ojciec, a Romeo to na końcu filmu bardziej przypominał warzywko, więc nie wiadomo, czy coś z niego jeszcze będzie.
A poza tym, to 2 część co prawda na siebie zarobiła, ale dość słabo. Z 8 milionami budżetu wyszli jakoś na 10,5 miliona zysków, więc film został uznany za klapę finansową. Pierwsza część bodajże 5krotnie przebiła budżet.

Bodzepor

Podobno jedynka była większą klapą finansową , bo nie trafiła do kin. Skąd masz takie info?

ocenił(a) film na 7
JoKeR7991

Oglądałem kiedyś wywiad z twórcami. Zyski mieli głównie z kaset i płyt przez 10 lat.

ocenił(a) film na 1
dorotkowe

Mam nadzieje, że powstanie trzecia część i zmaże moją niechęć do tego filmu. Pierwsza część - 9/10 ale druga 1/10. Zdecydowanie film z serii, które powinny się zakończyć na pierwszej części.

HaryFromTibet

3 część powstanie na bank i ma być bardziej w klimacie 1, o wiele bardziej mroczna i "irlandzka"- tak mówił Flanery.
Bez bicia przyznaje, że 2 nie oglądałam i nie mam zamiaru-zwiastuny nie zachęcają, recenzje takoż a dziwna twarz Flanerego rozprasza...Darowałam sobie oglądanie już przy scenach na statku :/ Nie chcę psuć sobie dobrego wrażenia z jedynki choć pewnie przed 3 trzeba będzie sie przemęczyć;). Też mam nadzieję, że twórcy trójką się ciut zrehabilitują...no i do tego czasu może Flaneremu wypełniacze sie wchłoną ;)

Feria_2

Coś Ty :) Dwójka też jest świetna. Wiadomo, że to nie to samo, co pierwsza część, ale mnie dwójka nie zawiodła. I również czekam na trzecią część... jak na zbawienie. ;p

edmilsonek

Popieram, dwójka nie jest zła.
Mam nadzieje, że nie będziemy musieli czekać do 2019 roku :)

ocenił(a) film na 6
dorotkowe

http://www.students.pl/kultura/details/63962/Swieci-z-Bostonu-powroca-w-3-czesci -filmu

Adix

http://film.onet.pl/wiadomosci/nie-bedzie-trzeciej-czesci-swietych-z-bostonu,1,5 250337,wiadomosc.html

ocenił(a) film na 6
Darciia

w morde... :/

Adix

nooo, zawsze jest nadzieja, że zmienią zdanie :)

ocenił(a) film na 6
Darciia

Pewnie 3 część kolidowała by się z Walking Dead Reedus'owi

ocenił(a) film na 10
dorotkowe

Skończyłam oglądać pierwszy raz i mój mózg wrzeszczy "Ja chcę trzecią część!!!"
uwielbiam ten film <3

ocenił(a) film na 7
dorotkowe

Będzie część trzecia a na dodatek może powstać serial telewizyjny o braciach MacManus!

http://wegotthiscovered.com/movies/troy-duffy-confirms-boondock-saints-iii-boond ock-saints-tv-show/

Ucieszyłem was tą nowiną? :)

ocenił(a) film na 7
Jerod

nawet nie wiesz jak bardzo! :D

Jerod

pewne jest to ? Bo jakiś czas temy czytałam, że Norman gdziś tam mówił, że cz 3 nie będzie.

ocenił(a) film na 7
Darciia

Według tego co podali na tej stronie to tak.

ocenił(a) film na 10
dorotkowe

http://www.examiner.com/article/director-troy-duffy-confirms-norman-reedus-will- return-to-boondock-saints-iii

tyle w temacie

ocenił(a) film na 9
promien87

TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK, TAK!!!!

ocenił(a) film na 10
littlejudas

Film Święci z Bostonu 2 powstał w 2009 teraz mamy 2013 mam cichą nadzieje , że wreszcie sie doczekamy ;)
a jak tak to oby bracia zgodzili sie zagrać po raz kolejny !! <3

ocenił(a) film na 5
DracoMalfoy

w jednym z wywiadów Norman mówił że w najbliższym czasie część trzecia nie powstanie bo on,Patrick i Troy Duffy są zajęci innymi projektami i nie mają za bardzo teraz czasu.ale jeśli już czas i sie znajdzie ;) i Duffy napisze scenariusz to zarówno on jak i Patrick chętnie zagrają w kolejnej części.więc póki co pozostaje nam czekać...

ocenił(a) film na 7
dorotkowe

Jasne, że plany odbicia chłopaków wskazują na powstanie następnej części. Mam nadzieję, że cały film będzie grał Defoe.

ocenił(a) film na 1
chemas

Ja chyba jako jedyny tutaj nie chcę trzeciej części. Możecie mnie za to hejtować, ale według mnie dwójka jest tak strasznie naciągana że więcej niż na 3/10 nie zasługuje. Sorry wszyscy fani drugiej części, ale nie trafiła do mnie tak jak pierwsza część.

ocenił(a) film na 7
Kinomaniak1235

Myślę, że nie tyle naciągana, co starannie powielającva schemat z jedynki. Ja też czułem niedosyt i dlatego dałem ocenę słabszą.

ocenił(a) film na 1
chemas

Ja pierwszą część oceniłem na mocną 8. Jednak niestety jak już wspomniałem kontynuacja mnie rozczarowała.

użytkownik usunięty
Kinomaniak1235

Jak Wam się trzecia część nie widzi to się odwalcie i zapomnijcie, że taki film istniał, a nam (osobom, które oczekują III części) dajcie spokój.

ocenił(a) film na 7

Do mnie to ?

użytkownik usunięty
chemas

Pół na pół. Sorry, ale ja bardzo chcę trzecią część i boję się, że przez takie gadanie skusicie los i nie będzie trzeciej części. Naprawdę jak się komuś nie podoba to proszę zapomnieć o tym filmie.

ocenił(a) film na 7

Pytam się czy do mnie, ponieważ nie wiem czy zauważyłeś (aś) seria mi się podoba.

użytkownik usunięty
chemas

Ogólnie to nie mam nic do Ciebie, ale niektórzy bez sensu narzekają, że nie chcą trzeciej części. Więc skoro nie to niech nie oglądają. Pozdrawiam fanów Świętych; )

Kontynuacji pewnie nie będzie, więc napiszę, że jej nie chcę, coby się nie zawieść ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones