PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Może i jestem niezrównoważoną fanką pierwszej części, ale druga...no cóż...powaliła mnie na łopatki!!! Z początku zapowiadało się dennie, jakaś nowa laska zamiast Smeckera, nie ma Rocco, aktorzy pomarszczeni, podstarzali...no i myśli typu "co oni jeszcze do tego filmu mogliby dodać? przecież wątek został wyczerpany!"... Film się zaczyna, trochę zawiewa nudą...aż tu nagle, nie wiadomo skąd, akcja rozpędza, dosłownie wkręcając w fotel! Znajome twarze co rusz wyskakują nam na ekran, zapomina się o wrażeniu, że przecież minęło ponad 10 lat od pierwszej części. Co prawda, scenariusz mógłby być głębszy i bardziej realistyczny, jednak sceny...no cóż...egzekucji, jakie serwują nam bracia są po prostu rewelacyjne! Wisienkę na torcie stawia ostatnia scena, rozwala, powala i zgniata, wywołując na twarzy jedno wielkie "WTF?!" i dzięki niej całość nabiera całkowicie innego znaczenia!
Zapewne film nie zasługuje na więcej niż 8,5 - 9 / 10, jednak z czystym sumieniem daję "All Saints Day" 10/10! Ocena wieeeeelce subiektywna i trochę może przerysowana, jednak film po prostu MI SIĘ PODOBAŁ!

ocenił(a) film na 9
MissSmardzyk

Gdzie oglądałaś/łeś bo też bym chętnie zobaczył? :]

danio344

Już krąży w necie od kilku dni. Łatwo znaleźć. Tylko napisów pewnie jeszcze nie ma...

ocenił(a) film na 9
MissSmardzyk

POdała/podał byś jakiś link? :]

ocenił(a) film na 8
danio344

http://x7.to/g6c8o3/The.Boondock.Saints.II.All.Saints.Day.x264_up.dla.exsite.pl. avi

ocenił(a) film na 9
aleera89

Dzięki :] Zaraz oglądam :] tylko szkoda że niema napisów... :]

ocenił(a) film na 10
danio344

napisy sa juz:P


za krotkiza krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>
za krótki <br/>

aleera89

Możesz powiedziec jak to się pobiera? bo u mnie to raczej nie idzie

snappy_2

http://btjunkie.org/torrent/Boondock-Saints-II-All-Saints-Day-SCR-SilentNinja/43 5859f2161b6de00b8e97b030f02033e9f7a25006de

ten torrent na pewno działa : )

MissSmardzyk

dzięki:) działa idealnie

ocenił(a) film na 5
MissSmardzyk

Ja powiem tak ze filmowi nalezy sie oczko nizej od poprzedniej czesci. Wiedzialem ze ma powstac 2 czesc z 5 lat temu, pamietam opis ze sa w Irlandi. Potem pod koniec roku 1 trailer i nic wiecej nie sluchalem o filmie. Obejrzalem, dosc dobry ale nieco inny. Moze zrobia trzecia czesc bo zakonczenie otwarte ale oby nie znow za 10 lat gdy oni beda mieli siwa brode ;)

ocenił(a) film na 7
D1RT

Obejrzałem. Przed chwilą skończyłem. Zaczynamy recenzję...
Po odpaleniu film naprawdę wyglądał obiecująco. Nie będę zdradzał pewnych rzeczy, więc powiem, że mowa pana X na początku filmu daje naprawdę fajne wprowadzenie. Pierwsze 15-20 minut było naprawdę klimatyczne. Później się popsuło. Mam wrażenie, jakby ten film kręciły dwie osoby. Jedna zrobiła kilka naprawdę dobrych scen a druga dorzuciła kilka niezwykle naciąganych. Nie wiem co do końca myśleć o tym filmie.
Plusy?
Dialogi i postać Romeo. Nie da się go nie lubić.
Za sentyment do naszych "Boskich Chłopaków" daję 7, choć pewnie trochę za wysoko.

ocenił(a) film na 7
darkmeister

http://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/3640762/the-boondock-saints-ii-all-sai nts-day-pl



Proszę bardzo. Napisy do filmu dla tych, którzy nie mają.

ocenił(a) film na 9
darkmeister

Dzięki za napisy :] A co do filmu to mi się bardzo podobał, ale nie miał już tego klimatu niestety :

ocenił(a) film na 7
MissSmardzyk

Kontynuacja na pewno nie lepsza od jedynki, nic jej nie przebije, ale całkiem niezła choć trochę badziewnych scen było. Jestem świeżo po seansie i mam kilka drobnych uwag, ale zacznę od tych lepszych.

-Oczywiście kocham chłopaków, bo jak tu ich nie kochać, świetnie że zrobili kontynuację bo teraz chociaż wiadomo o co chodzi czemu jak i kto z kim.
-Agentka "specjalna" Blood świetnie zagrana (osobiście lubię tą aktorkę), wprowadza trochę zamieszania i humoru :P

No i te minusy,
-dziwna twarz Seana,
-gdzie do cholery podział się ten ich sexowny, zawadiacki irlandzki akcent? w niektórych scenach był bardzo słabo wyczuwalny a w innych w ogóle go nie było.
-wciskanie na chama kogoś kto zastąpiłby Rocco, wstawili meksykanina, który miał niby być zabawny a był tylko słabym naśladowcą "Funny Guy" czyli Rocca.
- no i szkoda że Groszek umarł :(
I sądzę, po formie zakończenia, że będzie trójka, mam taką nadzieję choć wolałabym żeby była wzorowana na jednynce a nie na dwójce.

ocenił(a) film na 7
galadriela

Mi Meksykanin przypadł do gustu. Jak pierwszy raz oglądałem część pierwszą, Rocco mi nie podpasował i irytował mnie przeokrutnie. Dopiero po drugim obejrzeniu filmu, polubiłem go. Meksykanin od razu mi przypasił i wprowadzał dużo humoru do filmu. Co do badziewnych scen to mogę śmiało powiedzieć, że sen świętych z udziałem Rocco i Groszka był zupełnie niepotrzebny, ogólnie sceny z młodości El Duce też mi nie podchodziły.

ocenił(a) film na 9
darkmeister

Sceny z młodości El Duce mim zdaniem bardzo zpowolniły ten fim. A Romero wymiatał :]

ocenił(a) film na 9
danio344

Mógł by mi ktoś podać tytuł piosenki, która leci jak oni już wychodzą z tego "pałacu" i tam ktoś na nich czeka? :]

ocenił(a) film na 7
galadriela

whatever you say

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones