PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Po obejrzeniu zwiastunu i kilku minut z początku filmu wydaje mi się że schrzanili nam kontynuacje.Nie czuć tego klimatu z pierwszej części.Chciałbym żeby się okazało że się mylę.Pozdro dla wszystkich fanów ''Świętych z Bostonu"

ocenił(a) film na 6
tantal8

Gdzie obejrzałeś "kilka minut z początku filmu"?? Czyżby już gdzieś był dostępny? ;>

TyskiDaro

http://www.filmweb.pl/WIDEO+Pi%C4%99%C4%87+minut+ze+%22%C5%9Awi%C4%99tymi+z+Bost onu+2%22,News,id=55541

tantal8

Niepotrzebnie chyba wsadzili tam kobiete. Mozna sie domyslec, ze zacznie sie jakas historia milosna. Oby nie...

kasiak1983

nie mogę się doczekać kiedyś będzie można obejrzeć część 2 i podobnie
uważam jak ty, kobieta tu zbędna. A przynajmniej jak patrze na zwiastu.
Święci z Bostonu, to taki męsko-chłopęcy świat, w stereotypach i
naiwności...może duffy jednak mnie zaskoczy

ocenił(a) film na 9
tantal8

Ta kobieta to jest za za agenta Paula Smeckera. Jak byście dobrze oglądali, to zobaczylibyście, że Dolly, Duffy i Greenly nazywają ją podopieczną Smeckera xD

kasiunia14

a jak ktoś by czytał mysląc o tym co czyta, to wiedziałby, że osoby które
piszą wyrażają się w trybie przypuszczającym, czyli filmu nie oglądały i
jedynie wyrażają swoje przypuszczenia i spekulują

kasiunia14

Z tego trailera wynika jasno, ze jest policjantka. Ale przeciez to nie o to chodzi. Chodzi o to, ze serwuja nam laseczke w szpilkach i mini.... jakos mi ta lala nie pasuje w tym filmie... Niezaleznie od tego, czy jest policjantka, czy nie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones