PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Czytam sobie wasze opinie i widzę, że film ogólnie nie bardzo się podobał... więc pytam:
oglądać czy nie? Bo nie chciałabym sobie popsuć wrażenia po pierwszej części, jeśli
faktycznie jest aż tak źle...

ocenił(a) film na 4
ArienneMD

Niestety to prawda, właśnie zakończyłem seans i muszę przyznać, że nieźle się u nudziłem, jak dla mnie brak klimatu z jedynki do tego fabuła ogólnie mi niepodeszła jakaś taka miałka ;/
Ogólna ocena jak dla mnie to 4+/10
Film na nudne popołudnie, kiedy naprawdę nie masz co robić innego.

Timaxiu

nie do końca się zgodzę. Faktycznie jeżeli chodzi o klimat to w pierwszej części był zdecydowanie lepszy ale wg mnie nie deskredytuje to tego filmu. Jest on ciekawy i wciągający chociaż niektóre ujęcia trochę denerwują. Mimo to nie uważam alby czas poświęcony na jego zobaczenie był czasem straconym. Jezeli jednak nie znajdziesz w filmie nic co by ciebie zainteresowało to polecam postać pani agent specjalnej (Julie Benz) - wredna s u k a ale za to jak wygląda :)

Timaxiu

nie do końca się zgodzę. Faktycznie jeżeli chodzi o klimat to w pierwszej części był zdecydowanie lepszy ale wg mnie nie deskredytuje to tego filmu. Jest on ciekawy i wciągający chociaż niektóre ujęcia trochę denerwują. Mimo to nie uważam alby czas poświęcony na jego zobaczenie był czasem straconym. Jezeli jednak nie znajdziesz w filmie nic co by ciebie zainteresowało to polecam postać pani agent specjalnej (Julie Benz) - wredna s u k a (cytat z filmu) ale za to jak wygląda :)

karson_z

dziękuję, jestem hetero :D
w każdym razie dzięki za wasze odpowiedzi, obejrzę faktycznie jak będę miała troszkę czasu do zmarnowania/wykorzystania na nic produktywnego :D

ocenił(a) film na 4
ArienneMD

Zabraniam!:D zepsujesz sobie tylko humor jesli lubiłaś część pierwszą. Ja żałuje, że to widziałem

Skrzatan

ok, dzięki... kurczę, zgłupiałam już troszkę... no ale z drugiej strony, ja kocham tę dwójkę i nie chcę sobie popsuć wrażenia... dobra, zawsze lepiej chyba nie obejrzeć jak obejrzeć, bo jeszcze mi potem jakiś niesmak zostanie ...

ArienneMD

tę dwójkę, znaczy braci, o to mi chodziło :D

ocenił(a) film na 4
ArienneMD

Powiem Ci tak, naciągane gagi, przekleństwa wsadzane na siłe, scenariusz dziurawy jak sito, brak polotu i kompletnie idiotyczne pomysły dotyczace scenariusza;]

Skrzatan

to pierdzielę, nie oglądam :D

ocenił(a) film na 4
ArienneMD

I masz słuszność;) dziwi mnie taka ocena na filmwebie, podobnie jak w rpzypadku innych filmów, ale cóż poradzic;)

ocenił(a) film na 7
Timaxiu

Oglądanie tego filmu zależy od podejścia i to całkowicie. Dla mnie Pierwsza część była 10/10, TOP3 moich filmów. Człowiek od razu po sequelu oczekuje tego samego, takiej samej dawki a nawet większej, choć jest tylko kilka sequeli które dorównują pierwszej części (Terminator, Evil Dead i na tym koniec :) ) Z takim podejściem wiadomo, ze uzna się film za chałę niesamowitą. Ale gdyby tak się zamknąć na pierwszą część, to jest naprawdę dobry film.
Taki przykład: Gra Mafia i Mafia 2. Jedynka była niesamowita, 2 ogólnie dostała miano gó*na, choć była świetną grą i tak by została uznana gdyby nie 1 część sprzed 10 lat :D

ocenił(a) film na 8
ArienneMD

Nie czytaj komentarzy na forach pod filmwebem bo z nich nic się nie dowiesz (: Oglądnij i sama/sam stwierdź czy się opłacało - w mojej opini opłaca się jak najbardziej. Dobry film który obejrzałem do końca, i po którym mam chęć na więcej. Pozostał niedosyt, to fakt ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones