PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Nie ma w planach premiery w narodzie ludzi zacofanych na starcie. Normalne, ale inna rzecz że w usa zarabiajaca na siebie seria pila wchodzi u nas od 6 lat z opoznieniem siegajacym 3 miesiace:/ dziwne

mj900

Oczywiście że nie będzie! Wkońcu tam pokazują w jednym wątku mordowanie i wiarę w Boga, może gdyby nie nasza pro-katolicka cenzura ktoś by to puścił.

EvilScrooge

U nas nie ma cenzorów chyba czasy komunizmu ci się pomyliły. Dystrybutor decyduje jakie filmy wprowadza do kina jak uważa że zyski będą za małe to nici ze Świętych 2.

Mr_Grimm

Nie wydaje mi się żeby zyski były małe zwłaszcza, że film stał się bardzo popularny, wręcz kultowy, wśród młodzieży.
Dystrybutor może się bać nagonki jaką może mu zgotować kościół i inne mohery.

Mr_Grimm

Chodziło mi o cenzurę mentalną głęboko w środku każdego starszego polaka!

EvilScrooge

Przesadzasz... Do filmu trzeba miec odpowiednie podejscie. Jestem zakochana w filmie, ale nie wyjde za chwile na ulice i nie zaczne strzelac do gangsterow, w ramach walki ze zlem. Kazdy wierzacy ( i nie tylko ) wie, ze kłóci sie ze soba wiara i zabijanie. 5. Nie zabijaj! To z perspektywy fanow filmu. Z perspektywy katoliczki ( ktora tez jestem ), wiem, ze w filmie nie chodzi tylko o zabijanie, ale o idee, o motto, ktorym dla mnie sa slowa z poczatku. "We all fear evil people. But there`s another kind of evil, which we must fear most. And that is the indefference of GOOD MEN!". Albo jakos tak... Do wszystkiego trzeba miec zdrowe podejscie! Nie polecam filmu fanatykom! Moze namieszac w glowie! Zreszta, idealne jest zakonczenie... Ta sonda na ulicy. Kazdy z nas moze miec inne zdanie na temat sposobu "czynienia dobra" przez tych braci. W filmie wszystko jest idealne! Nie tylko historia, ale muzyka, aktorzy, uwielbiam wrecz te wszystkie zwolnienia... Film zrobil na mnie kolosalne wrazenie! Reasumujac, jesli ktos jest katolikiem, to nie oznacza, ze stawia jakies cenzury. Sprawa rozsadku!

kasiak1983

Niemniej jakoś parę filmów kontrowersyjnych dla przeciętnego Kowalskiego nigdy się u nas nie pojawiło...
Hmm już jesteś fanką tej części? Nie wydaje mi się by miał gdziekolwiek premierę hmmm

EvilScrooge

Jesli nie zorientowales sie, ze pisze o pierwszej części, to chyba jej nie widziales! Moj cytat i opis filmu odnosi sie do czesci numer 1! Zreszta, dyskusja tez dotyczy niejako czesci numer 1. Jak słusznie zauwazyles, w Polsce jeszcze nie bylo premiery czesci drugiej.

Mr_Grimm

a właśnie tacy są u nas u władzy więc klinujemy się gdzieś pomiędzy komuną a -zamiarem-demokracji-.

ocenił(a) film na 7
mj900

być może na początku 2010 wejdzie do kin.
Na plakacie promocyjnym jest wypisana data 2010, ale czy to premiera w Polsce czy na dvd?

http://www.traileraddict.com/content/sony-pictures/boondoc_saints2.jpg

darkmeister

Mam nadzieje, ze predzej czy pozniej zobaczymy "swietych" w naszych kinach. Nie oczekuje tego filmu w multiplexie, jest przeciez wiele kin studyjnych.

Jakby nie patrzeć w naszym kraju dużo filmów znajdujemy w kinach z opoznieniem (chociazby Madrasc i seks madonny - rok pozniej). Trzymajmy wiec kciuki i czekajmy na premiere.

Zawsze pozostaje mozliwosc sciagania filmow, ale to ostatecznosc.

użytkownik usunięty
aPosing

"Zawsze pozostaje mozliwosc sciagania filmow"

Właśnie dlatego nie będzie tego filmu u nas w kinach. W Polsce i UK dużo filmów nie trafia do kin z powodu ogromnej liczby kradzionych filmów z sieci.

Nie przesadzaj! Nie jestem odpowiedzialna za to, ze film nie trafi do kin. To jest ustalane duzo wczesniej przez dystrybutora. Akurat jesli chodzi o Swietych, to on jest wyswietlany w bardzo niewielu miejscach i tu nie chodzi o kradziez filmow w sieci. Poza tym,ktos w końcu w sieci te filmy udostepnia. I to jest łamanie prawa-udostepnianie. Sciaganie samo w sobie przestepstwem nie jest. Przynajmniej na tyle, na ile mi wiadomo...

użytkownik usunięty
kasiak1983

Tak, to ustalone jest wcześniej. Dystrybutorzy nie chcą dystrybutować filmów do polskich kin bo to im się nie opłaca, jeżeli większość ludzi woli ściągnąć film z internetu. Nie mówię, że ty jesteś za to odpowiedzialna, wszyscy którzy ściągają filmy z internetu są za to odpowiedzialni, czyli prawie każdy kto ma stały dostęp do internetu. Ja osobiście nie chodzę do kina ;)

ocenił(a) film na 9
mj900

23 marca film ma trafić na dvd http://www.dvdmax.pl/dvd/art/id/66375

użytkownik usunięty
Ludo

Alleluja... chwalmy Pan bo jest wielki ;) mialem sciahnac film z neta ale jako fan jedynki majacy oryginala na dvd kupie i dwojeczke ;) obym sie nie zawiodł... pozdro dla fanow!

ocenił(a) film na 9

Fckin' cool!!!!! Jeszcze z dodatkami wydanie, po prostu rewelacja. Natychmiast kupuję filma, bo naprawdę warto. To był najbardziej wyczekiwany przeze mnie film 2009 roku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones