PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 261
ocen
6,8 10 1 41261
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Porażka

ocenił(a) film na 3

Nie sądziłem, że można aż tak skopać świetny film jakim była pierwsza część "Świętych". Wyglądało to tak, jakby twórcy nie mogli się zdecydować czy chcą zrobić kontynuację czy parodię, w wyniku czego nie wyszło im ani jedno ani drugie. Genialne sceny z udziałem Willema Dafoe z pierwszej części zostały z jakiegoś powodu (może niezamierzenie?) sparodiowane. Pseudozabawne teksty na poziomie gimnazjum i Marcin Daniec w roli Meksykanina kładą całość na łopatki. Nie daję jedynki z uwagi na sentyment do pierwszej części i dlatego, że było jednak kilka scen, które dało się obejrzeć bez zażenowania.

ocenił(a) film na 3
barwi80

racja w 100%, jedynka super, a to zupełne dno!

ocenił(a) film na 5
barwi80

I pomyslec ze czekalismy na to 10 lat...

użytkownik usunięty
barwi80

i tak najbardziej żenująca to była ta sexi blondi na siłę kopiująca styl W. Dafoe...

ocenił(a) film na 9

hmmm a wg mnie nawet lepsza od cześci pierwszej. Naprawde rewelacyjne kino akcji, z swietnym klimatem, dobrym humorem i super charyzmatycznymi gównymi bohaterami. Rozbudowali sceny strzelanin, poprowadzili ciekawy motyw przemiany ich ojca. Na początku brakowało mi Dafoe ( zagrał swietnie w częsci pierwszej ) ale szybko polubiłem "specjalną agentkę". Czekam na część 3cią :)

ocenił(a) film na 1
barwi80

zgadzam sie w 100%. dałem 1 bo przez cały film płakałem ze złości za to co zrobili z tym tytułem...

themizio

zgadzam sie ze wszystkimi...pierwsza część git....druga jeden wielki kit!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones