PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 268
ocen
6,8 10 1 41268
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Wszystkim fanom pierwszej części zdecydowanie odradzam tą herezję!

wladcaognia

Czemu herezje? Wszak nasz Bóg nie jest miłościwy.

wladcaognia

Potwierdzam. Ten film jest karykaturą pierwszej części. Gra aktorska zła (ten klaunowaty Meksykanin powinien grać w filmach typu "Wyścig szczurów", podobnie zresztą jak zakompleksiony zabójca i spinający się na siłę mafioso Yakavetta), teksty rodem z taniego filmu (i to raczej głupkowato-komediowego niż gangsterskiego z czarnym humorem), fabule zaś zwyczajnie brakuje ducha. Jedynie w krótkich scenach, w których pojawiał się Rocco było czuć moc.
Pierwsza część była świetna, ale na dwójce się zawiodłem i trzeba było się zmuszać, żeby obejrzeć ją do końca.

ocenił(a) film na 6
wladcaognia

Jezusie! Właśnie jestem po seansie i jestem załamany. Pierwsza część to dla mnie absolutna top5 filmów akcji a tutaj taki gniot. Zero energii, sceny i aktorstwo jak w słabszych produkcjach puszczanych na Hallmarku, fabuła strasznie słaba, a za pierwsze minuty filmu autorzy powinni dostać malinę dekady. Kurcze no zawiodłem się strasznie. Brakowało tej energii i świerzości, która tak dawała po oczach w pierwszej części. No i brakowało Dafoe, który wprowadzał niesamowicie pokręcony klimat, który nieudolnie próbowała powtórzyć Pani Blond. Na plus jak zwykle główni bohaterowie. Jakoś się przyjemnie patrzy jak w okularkach i płaszczach robią rozpierdziel. Moja ocena (bardzo zawyżona) to 6/10, aczkolwiek gdyby nie bracia to skończyłoby się na 4/10. Pozdrawiam

Jesoos

Dzięki za ostrzeżenia .
Już się zastanawiałem nad obejrzeniem tego filmu ..
Teraz dam sobie na luz.
Chyba , że na dobrej bani. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones