PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 268
ocen
6,8 10 1 41268
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Jedynka była porządną sensacją, a to? Koślawa komedia ze strzelaninami w stylu filmów klasy B i to hinduskich oraz przygłupimi wstawkami jak w pseudotarantinowskim filmie.

Nikomu nie polecam.

radeso

pseudo tarantinowski styl jest zauważalny tylko w jego komercyjnych filmikach z naszpikowanymi gwiazdkami
tutaj się nie zgadzam z prostej owej przyczyny iż żartobliwe teksty były naturalne i nie zaplanowane i to w nich jest najlepsze nie wymuszone uszczypliwe uwagi meksykaniec często obrywał haha
film dobry

ocenił(a) film na 6
proximacentaurii

film jest dobry, ale niestety nie rewelacyjny, jak jedynka.

ocenił(a) film na 6
mefy

Się nam panowie rozgadali. W 1 co mi się podobało najbardziej to 0 zbędnej gadki tylko działanie. A tutaj za dużo pieprzenia za mało spontanu. 6 lub 7 nie mogę się zdecydować!

ocenił(a) film na 4
Gilo_MM

Jak oglądałem 2 to aż mnie kilka razy kusiło żeby wyłączyć... Jedynie podobała mi się samiuteńka końcówka (kiedy są w więzieniu) oceniłbym na 8 (jeszcze ten meksykaniec mnei rozbawił, w kilku momentach...)
Ogólnie cały film na 5/10 sama końcówka 8/10

ocenił(a) film na 5
Arus86

Mąż na nim usnął, ja wytrwałam i podobała mi sie tylko końcówka. Zrobili z tego kiepską komedię, a szkoda, bo jedynka była rewelacyjna i często do niej wracam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones