PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

Film zapowiadał się fantastycznie. Od początku wiedziałem ,ze nie przebije częsci pierwszej gdyz w niej fabuła była juz mocno wyeksploatowana jednak z minuty na minute bylo coraz gorzej. Nie ma "tego" klimatu , ogladajac ten film mialem wrazenie ,ze ogladam niskobudżetową komedią z elementami sensacyjnymi , nie na odwrót. 5/10 , niestety tylko za tytuł , i za dosyć jasno ukazaną zapowiedź 3 częsci która będzie miała wiele do nadrobienia.

Tomcio Dentysta

Zgadzam się w 100% z przedmówca.Niestety film był bardzo słaby! 3/10

ocenił(a) film na 5
strzalka34

mi tez sie za bardzo nie podobał ledwo dociągłem do konca nudnawy i tandetny i tek kretynski teksty jak w głupich amerykańskich komediach.,.

ocenił(a) film na 9
strzalka34

no moze i dacje najlepiej 1/10 bo juz ciacho dla was jest lepsze:/ moze i się zawiedliście ale żeby dawać trójke to się ośmieszacie sami. Jest to sensacja i jest dosyć sporo śmiechu ale jest to całkiem inny klimat niż np. Red. dla mnie ma swoj osoby klimat i cieszyłem się każdą minutą... no le tak to juzjest chociaż by zagrali wasiu ulubieni aktorzy na 100% swoich możliwości i scenariusz bylby super extra to i tak by dostał 8 i pół, i to pół na zachętę...

SzYnA_GNT

Ośmieszać to się jedynie możesz ty! takimi właśnie wypowiedziami! Mi się ten film zupełnie nie podobał w porównaniu z 1 był tragiczny, ale ty tego pojąć nie możesz, że ktoś ma inne zdanie niż ty! Najlepiej obrazić i spokój pokazałeś swoją racje! BRAWO !!!Krytyk się znalazł :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones