PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476276}

Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

The Boondock Saints II: All Saints Day
6,8 41 269
ocen
6,8 10 1 41269
5,3 3
oceny krytyków
Święci z Bostonu II Dzień Wszystkich Świętych
powrót do forum filmu Święci z Bostonu II - Dzień Wszystkich Świętych

to jest nie możliwe! jedynka to już klasyk... ale DWÓJKA zasługuje na 7 ;p . ja dam 9 i do ulubionych by to trochę podnieść ocenę.

ocenił(a) film na 10
Big_Star_Varna*

Nie wiem jak dla kogo ale dla mnie ten film jest istnym arcydziełem, a w szczególności sceny i teksty z udziałem ROMEO są powalające na kolana. Szkoda że nie ma więcej takich filmów

ocenił(a) film na 2
Bawollo1987

a dla mnie beznadziejny
humor wcviskany na sile, swieci sa jakimis niepowaznymi zartownisiami, ktorzy nie zachowali absolutnie nic ze swojego dramatyzmu - film nachalnie ukazuje ich jako terminatorow o umyslach nastolatkow, ktorzy od tak ida walczyc za jakies idee
"a co tam! wrocmy i zabijmy paru gangsterow! co to dla nas?"
tak miedzy bogiem a prawda to ten film ma dokladnie taka sama konstrukcje co pierwsza czesc, tylko jest o wiele gorzej zrobiona, o wiele gorzej zagrana i ma sie wciaz poczucie wtornosci
romeo to wypisz wymaluj rocco z pierwszej czesci
agentka eunice nasladuje agenta smeckera
szkoda tylko, ze swieci, jak i policja zachowuja sie na maksa sztucznie! ich dowcipy wydaja sie byc wymuszone, a jak ktos wg scenariusza mial wyjsc na glupka, to wyglada to zalosnie
dalem 2, bo romeo

rafkulak

trochę z ta dwójką to przesadziłeś :D rozumiem 4 lub 5 ale 2 :D ... jest tyle tych filmów co zasługują na dwa ale nie ten ! każdy ma swój gust i ma prawo o tym pisać na Filmweb i dzięki ze się nim podzieliłeś . i mam pytanie CZY TEN FILM CIE NUDZIŁ TAK BARDZO ZE CHCIAŁEŚ GO WYŁĄCZYĆ ?

ocenił(a) film na 2
Big_Star_Varna*

na film czekalem dlugo i ogladalem go z kumplem, ktory jest rownie wielkikm fanem czesci pierwszej co ja
moze zabrzmi to zle, ale uwazam sie za bardziej wyrobionego widza od niego i czesto podwazam jego oceny filmowmowiac ze sa puste, slabe, zle nakrecone i wiele innych...
w przypadku swietych to on pierwszy zauwazyl (juz jak chlopaki odkopali kuferek z bronia), ze ten film to jakas totalna porazka
i od tamtego momentu chcielismy go wylaczyc, jednak nie zrobilismy tego przez wzglad na czesc pierwsza
wiec tak - nudzil mnie tak bardzo

ocenił(a) film na 10
Big_Star_Varna*

zgadzam się z wami w 100% :D film wymiata

ocenił(a) film na 5
Big_Star_Varna*

zarty ;] film kicha, jedynka wymiatala a to cos szkoda czasu ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones