PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566092}

Święty

Sint
4,5 2 359
ocen
4,5 10 1 2359
Święty
powrót do forum filmu Święty

Swięty mikołaj mordercą- i jeszcze do tego horror ,a nie komedia. Ciekaw jestem co brał twórca tego czegoś

ObiWanKenobi444

Film z Holandii to tam mają nieźle od prochów zjarane mózgi. Ale mimo wszystko reżyser to jakiś konkret musiał sobie zapodawać

skullman

Jak można zjarać się prochem? Nie pisz bzdur tylko się dowiedz a nie jak ksiądz nakazaniu, ze "palą ten klej i wciągają tą marihuanę"...

maly878

Efekt działania kwasów i zasad na tkanki określa się "poparzeniem" a ognia tam nie było. Czy ja napisałem cokolwiek o sposobie zażywania substancji psychoaktywnych? Miałem na myśli efekt działania owych związków na tkankę centralnego układu nerwowego. Widzę, że jesteś kolejnym, który chce być tym co to wie o prochach wszystko. A może jesteś biochemikiem, który lubi sobie tylko zapodać?

skullman

Sry. Błędna interpretacja. I nie spinaj się tak. Lepiej pisz: pouszkadzane, zniszczone itp, sadzę, że wielu użytkowników zinterpretowało by twojego posta podobnie jak ja. Pozdro

maly878

Nie, ja to zinterpretowałam normalnie znaczy to co miał autor na myśli. A powracając do filmu, wydaje mi sie fabuła ciekawa gdyby nie nazwa: Św. Mikołaj, który kojarzy się z dobrocią, prezentami, który jest ulubieńcem dzieci w Zimie :D

Lady_Klaudia

Więc nie pozostaje mi nic jak przeprosić za nie słuszna uwagę z mojej strony :)

ocenił(a) film na 4
Lady_Klaudia

i tak obejrzę ten film na haju :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones