PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=566092}

Święty

Sint
4,5 2 359
ocen
4,5 10 1 2359
Święty
powrót do forum filmu Święty

Głosy

ocenił(a) film na 5

widziałem ten film wczoraj na pewnej stronie, chciałem sprawdzić dokładnie co to za film na FW i
było 533 głosy dziś odwiedziłem stronę z tym filmem ponownie oddanych głosów 457
Czemu tak się stało że przez jeden dzień film stracił prawie sto głosów?

kalewra

Widocznie dystrybutor zaprzestał subsydiować produkt.
Niestety coraz więcej serwisów nie opiera się o tzw. aktywną działalność użytkowników. Na FB profile komercyjne kupują tzw. fanów, na porównywarkach cen w zależności ile płacisz tak jesteś pozycjonowany, na googlach jeśli nie masz reklam od nich to raczej nie masz szans na wysoką pozycje w wyszukiwaniu (porównaj wyszukiwarkę google z bing. com --> niby szukasz tego samego a wyniki masz różne).
Trudno udowodnić portalowi, że oceny / opinie o produkcie są zafalszowane.
Ale można natknąć się na ewidentne wpadki. Przy komentarzach / opiniach czasem pojawia się IP, które pokrywa się z IP serwera strony :) Albo na portalu dla gimbusów były "opinie" nt. jakiegoś żelu. W co drugiej "opinii" znajdowały się słowa żywcem wyciągnięte z podręcznika dla przedstawicieli handlowych.
Naturalnie nie podejrzewam aby ktoś inwestował w ten sposób w tak przeciętną produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones