PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12100}

Świadek mimo woli

Body Double
6,7 9 020
ocen
6,7 10 1 9020
6,4 9
ocen krytyków
Świadek mimo woli
powrót do forum filmu Świadek mimo woli

Film ma nieprawdopodobny klimat i atmosferę. Nostalgiczny, w sentymentalnej barwie...melancholijno-romantyczny..i te sceny z podglądaniem , miodzio!

J_C_WELLS

Film kultowy! Widziałem go już wielokrotnie i do tej pory powracam do niego z przyjemnością.

ocenił(a) film na 5
J_C_WELLS

I tylko za ten klimat można film uznać za średni. Wszystko pozostałe było kiepskie, a najgorszy przewidywalny scenariusz.

astat_2

Nie przesadzaj...mnie się przypominają dobre lata filmów video z lat 80-tych !!

ocenił(a) film na 7
astat_2

Po części się zgadzam.
Dobre momenty (gdy Jake śledzi Glorię, RELAX, pocałunek po wyjściu z tunelu) ale jako całość
film jest mocno średni. Z przewidywalnym, nielogicznym scenariuszem i irracjonalnym zachowaniem się bohaterów.
A klimat raz jest, a raz siada (np. golizna w reklamach pewnie miała być atutem, a moim zdaniem tylko drażni).
Końcówka też trochę chłamowata.

Ogólnie mam taki problem z De Palmą. Niby fachowiec, robić kino potrafi, a żaden jego film nie wgniótł mnie w fotel.
Cała masa "niezłych" produkcji i wszystko.

ocenił(a) film na 9
de_Franco

A mne praktycznie każdy film de Palmy wgniata, a jest tak właśnie dlatego, że to fachowiec. Bawi się robieniem filmu i robi to doskonale.

de_Franco

typowe ujadanie gimbusa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones