PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1284}

Świadek

Witness
7,0 17 597
ocen
7,0 10 1 17597
7,3 13
ocen krytyków
Świadek
powrót do forum filmu Świadek

Początek filmu bardzo mnie wciągnął, im dalej tym trochę gorzej. Sądziłam, że akcja rozwinie się w innym kierunku. Moim zdaniem za mało jest zaangażowania bohatera w rozwiązanie sprawy, a za dużo uniesień romantycznych. Pomimo tego podobał mi się ,a Ford jak zwykle znakomity.

ocenił(a) film na 7
rosemary_6

właśnie oglądałem ten film i rzeczywiście z początku ciekawy i wciągający ale potem jak gówny bohater poszedł mieszkać między amiszów film popadł w przeciętnośc na dobre pół godziny dopiero w koncówce coś się działo

konrii_2

U mnie wrażęnia odmienne. Końcówka rozczarowujaca, część "amiszowa" doskonała. W końcówce zawiodł mnie wyjątkowo sam Book (SPOJLER) w momencie gdy użył dziecka jako argumentu - to było wyjątkowo niebezpieczne i głupie. No i jeszcze oczywiście musiał przespać się z Rachel :/. Bardzo nierozsądne, przecież gdyby zaciązyła, musiała by opuścić wspólnotę. Bohater z tych, co najpierw dają w mordę a potem zadają pytania. :P
Niemniej, daję 7, bo rozrywka zacna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones