PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=466907}

Światła sceny: chwytaj szansę

Center Stage: Turn It Up
7,0 7 991
ocen
7,0 10 1 7991
Światła sceny: chwytaj szansę
powrót do forum filmu Światła sceny: chwytaj szansę

powiem szczerze że ten film jest naprawdę bardzo dobry, sam taniec połączenie baletu z innymi technikami typu hip hop, krumping, pop , jazz wyśmienite. gra aktorka głównych bohaterów bardzo dobra widać że była chemia która sprawiała że film się dobrze oglądało, prawdopodobnie nieznani aktorzy a bardziej tancerze stworzyli piękną historię. Do tego muzyka ciekawa, pomieszana w zależności do sytuacji. Powiem tak ja lubię filmy taneczne i ten naprawdę przypadł mi do gustu. Dobra robota

monisia45

a masz może tytuły tych utworów, które były w filmie?:)

ocenił(a) film na 10
Sigride_Colette

Soundtrack
Raising the Barre performed by Medusa
Balloon performed by Sara Haze
Give it All I've got performed by Bekki Friesen
Turn Around performed by Soul P
Burnin performed by Ms. Triniti
I Ain't goin' nowhere performed by Soul P
Num Num performed by The DNC
You should be gone performed by Christelle Radomsky
Loosen Up performed by Golden ft. Sophia Shorai
Mista Ambarosia performed by The Spectaculars
Don't Sweat performed by Ms. Triniti
Street Ballet performed by Medusa
Paper Plane performed by Lucy Schwartz
A Part in that Show performed by Chris Joss
Act like You want it performed by X5 ft. Mr. Fang
Inside Outside performed by Miss Eighty 6
Swing Baby Swing performed by The DNC
Nobody Hot As me performed by KU
Rainmaker performed by Sara Haze
Ten Things to prove performed by Amali Ward
You Belong performed by The skies of America
24 performed by Jem

użytkownik usunięty
monisia45

hmm widać dużo to tych filmów tanecznych nie obejrzałas bo oceniac to ty nie potrafisz

film byłby zajebisty gdyby nie dziewczyna, on jest słodki ale ona??
powinna ją grać dziewczyna o łagodnej urodzie z łagodnym kolorem włosów i mniej przerażającym uśmiechem, za dużo makijażu, mogło być więcej gorących scen w tańcu rozwijających akcję a nie od razu znaleźli się w łóżku, to nie o to w tym chodziło...
soundtrack..? eee, mógł być lepszy

ocenił(a) film na 8

A Ty za to obejrzałaś ich tak dużo, że zjechałaś wszystko co w nim było.
Mnie się bardzo podobał. Jest to najlepsze film taneczny jaki widziałam w życiu. Aktorka grająca główną rolę była w porządku. Dlaczego ma ją grać jakaś malowana lala, ze sztucznym uśmiechem ?
Oszem każdy ma swój gust, ale to nie znaczy, że wszystkie aktorki muszą wyglądać jak lalki barbie i wql żeby jechać po całym filmie.
Sry, ale taka jest moja opinia.
Popieram monisie 45.

jagoda088

no właśnie ta aktorka, którą wybrali do tej roli była malowaną lalą ze sztucznym uśmiechem... mnie tam ani jej taniec nie powalił, ani wygląd a już na pewno nie gra aktorska. jeśli chcesz zobaczyć naprawdę fajny taniec to polecam Stomp the Yard z 2007... zresztą i w step up lepiej tańczą ( we wszystkich trzech częściach) czy choćby w StreetDance... już nie wnikając w fabułę, bo w tych tanecznych filmach zawsze mniej więcej chodzi o to samo;]

ocenił(a) film na 4
ceylor

z całym szacunkiem: "cooooooooooooooooooooo?"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones