PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12102}

Świat Wayne'a 2

Wayne's World 2
6,2 3 615
ocen
6,2 10 1 3615
6,0 4
oceny krytyków
Świat Wayne'a 2
powrót do forum filmu Świat Wayne'a 2

No więc tak jak mówiłem ja akurat mam ten film na vhs tylko wiecie tam nie ma lektora ani napisów i teraz akurat trafiłem na ten film jak leciał na tv4 i obejrzałem z lektorem ;).Więc tak przyznam że 1 części nie obejrzałem ;(.Ale ta była świetna i bardzo zabawna ,dużo śmiesznych scen i fajnych dialogów ;).Ten blondyn w okularach był przezabawny przypominał mnie Gracjana Rostockiego ( podobieństwo jakieś tam jest prawda ? XD) albo ten z gołym tyłkiem Indianin miał najmniej tekstu do nauczenia się do roli ;).No cóż piękna była ta Cassandra ,zresztą same ładne i piękne kobiety były w tej komedii ;).Mnie bardziej przypadł do gustu ten blondyn w okularach śmiesznie wyglądał i był bardziej zabawny ;).Co do tego drugiego Weyna to też był śmieszny ,co więcej jego walka na miecze z ojcem Cassandry to było dobre :).Albo ta scena jak ten blondyn poszedł do domu tej swojej dziewczyny niezła beka była ;).Cóż ogólnie film świetny bardzo dobra dawka humoru ,no cóż mnie się udało kasetę z tym filmem oryginalną zdobyć no szkoda że 1 części nie mam i nie oglądałem ;(.Ale tą daję 7/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones