PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798}

Świat to za mało

The World Is Not Enough
7,0 55 171
ocen
7,0 10 1 55171
6,0 7
ocen krytyków
Świat to za mało
powrót do forum filmu Świat to za mało

Świat to za mało

ocenił(a) film na 10

to mój ulubiony BOND Jemes BOND..................

użytkownik usunięty
konrii_2

Rzeczywiście fajny filmik,jeden z moich ulubionych "Bondów". Podobała mi sie Sophie Marceau,naprawdę niezła z niej aktorka. A Pierce Brosnan to mój ulubiony James Bond, i nie chodzi tu tylko o urodę,jest też świetnym aktorem ;) Aha,i jeszcze fajne teksty mieli w filmie(Elektra:"Mogłam dać ci cały świat"James:"Świat to za mało").

ocenił(a) film na 10

rzeczywiscie ELEKTRA niezła laskaaaaaaaaa ale by sie ją wysmyrało...chyba najładniejsza dziewczyna BONDA ale go zdradziła a BOND ją skasował

ocenił(a) film na 8
konrii_2

Piszę się James . A tak wogule to dla mnie jeden z lepszych Bondów ale najlepszym filmem był dla mnie Dr.No

ocenił(a) film na 3
Bondman

PISZE SIE "WOGóLE" A NIE WOGULE NOOOOBIE

Redox

Pisze się "w ogóle".

konrii_2

Poza "GoldenEye" i "W obliczu śmierci", "Świat to za mało" to mój ulubiony film z Bondem. Ten film ma to, czego niektóre Bondy (według mnie) nie mają: miejscami nie przynudza. Jest szybka i dynamiczna akcja, dobrze poprowadzona fabuła i mój ulubiony Bond:)

ocenił(a) film na 7
harendziak

Popieram. Jeden z nielicznych bondów z wartką i SENSOWNĄ akcją, z rzadka tylko przerywaną głupimi strzelaninami i wypełniaczami. Fajowe nowe gadżety, piękna Marceau i cały film do obejrzenia. Aż trudno uwierzyć (że można Bonda całego łyknąć).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones