PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 394
oceny
6,2 10 1 22394
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Widziałem ten film parę naście miesięcy temu, na mnie osobiście wywarł mocne i zdecydowanie intensywne wrażenie. Skłania do myślenia w szczególności nad sensem filozofii konsumpcji, sprzedajnego sexu i polskiego tzw. wiązania końca z końcem. A co wy o tym sądzicie.

ocenił(a) film na 10
alterrego

Na mnie ten film zrobił kolosalne wrażenie. Mocny film, poruszający niezwykle ważny problem, a sposób w jaki zostało to pokazane tym dobitniej pokazuje skale problemu oraz to co tkwi w jego istocie. Nieraz podczas filmu pomyślałem po prostu - masakra.

Nie rozumiem skąd taka niska nota.

lookacz2007

Na mnie też film zrobił wrażenie.Mam 35 lat i widzę że wszystko się poprzestawiało.
Chłopak grający główną rolę -świetny.Polecam.ps.A niska nota,bo dzieciaki oceniają,dla których"Nie zadzieraj z fryzjerem"to arcydzieło.

alterrego

Jeżeli oglądałeś ,,Galerianki'' i ,,Cześć Tereska" to nie oglądaj tego filmu.Nawet jeśli nie oglądałeś tych filmów to radze ci je obejrzeć bo są to bardzo dobre filmy poruszające problemy współczesnych ludzi. Natomiast świnki to nic nowego, bo bazują na tych 2 filmach. Opowiadają historię z galerianek z elementami Tereski. Jeżeli cie nie przekonam i będziesz sie jeszcze wahał to odpowiedz sobie na jedno pytanie:
Dlaczego film nie miał premiery w 2010 lub 2009?
Bo zapewne nie dało się znaleźć dystrybutora,a wiadomo jakie filmy maja z tym problemy.

ocenił(a) film na 6
Pif_Paf

"Świnki bazują na historii "Galerianek" ? a który film był pierwszy? radze przyjrzeć się dacie produkcji filmu... Nie ma mowy o żadnym "kopiowaniu" historii z Galerianek.

a tak swoją drogą- jak dla mnie świnki są ZDECYDOWANIE

alterrego

Jedyne co jest warte do zobaczenia w tym filmie to za co Filip Garbacz dostał nagrodę w Gdyni. On i Tomaszem Tyndykiem są jedynym plusem.

Pif_Paf

a dla mnie film mocno uderza w ludzi dla których tego typu marginesowe zachowania są czymś obcym i z pozoru zatajonym a jednak mimo to taka ewentualność też istnieję i film jest tego dobrym tego przykładem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones