PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 394
oceny
6,2 10 1 22394
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

świetny

ocenił(a) film na 8

dawno nie oglądałem tak dobrego filmu polskiego , cały film obejrzałem z zapartym tchem
.(SPOILER) zgodzę się że jest przerysowany zwłaszcza przejęcie biznesu, końcowa scena
zabójstwa ... hm po tym co przeżył bohater myślę ,że jest to możliwe ,nie za takie rzeczy
ludzie mordują . bardzo podobały mi się wątki z dziewczyną Tomka, z Ciemnym i smutne
ale prawdziwe teksty ojca tomka np ,,niech się uczy życia'' Są błędy ale za wbicie w fotel
ocena 8 , podobne uczucia miałem oglądając requiem for a dream .

ocenił(a) film na 9
darinho91

Dopisuję się bezwzględnie do pierwszego zdania jakie napisałeś i w jakichś 85% do całej reszty Twoich refleksji. Film rewelacja. Filip Garbacz zagrał po mistrzowsku. Czapki z głów. Historia wredna jak diabli i film przekazuje ją 1:1 bez owijania w bawełnę. Jak dla mnie to drugie miażdżące obyczajowo uderzenie, od czasów "Nieruchomego Poruszyciela". Nie jestem fanem takich historii, ale jestem fanem filmów, które potrafią ukazać takie historie w sposób który powala autentyzmem i zmusza do myślenia. Ten film właśnie taki jest. Konkretne i niezwykle mocne kino. U mnie 9/10.

ocenił(a) film na 7
deeper_darkside

fakt, DOBRE kino (i polskie) 7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones