PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Tego filmu nie powinno sie ogladac w zbyt duzych dawkach - to szkodliwe dla zdrowia. Po
obejrzeniu tego filmu czlowiek czuje sie zgwalcony mentalnie....

Szkoda ze tak powarzny temat zostal totalnie olany. Szkoda bo o takich rzeczach nalerzy
mowic i dobrze zrobiony film moglby trafic do szerszego grona odbiorcow. Ale zamiast tego
wyszla kolejna porazka polskiej kinematografii.

ocenił(a) film na 7
Robakolep

powaŻną poraŻką jest Twój poziom ortografii szkoda, że tak ważny temat został przez Ciebie totalnie olany w podstwówce ;)

ocenił(a) film na 2
Epredator

w sumie to nie olałem tego tematu w podstawówce. Zdałem maturę, zdobyłem wyższe wykształcenie i nauczyłem się dwóch obcych języków. Błędy ortograficzne zdarzają mi się często i w zupełności nie przeszkadza mi to życiu - może dlatego ze gdy chce to ich nie robię a gdy mi to wisi to wychodzi jak wyżej.
No ale to jest poważne odbieganie od tematu, masz jakieś uwagi odnośnie samego filmu czy po prostu się pienisz ?

ocenił(a) film na 7
Robakolep

wiesz mnie to nie grzeje ani nie ziembi sam sobie wystawiasz reputacje. Komentuje tylko to co mnie uderzyło. Uważam, że jako wykształcona (z tego co piszesz) osoba powinieneś tym bardziej dbać o swój język ojczysty i dawać dobry przykład młodszym użytkownikom internetu. Zapraszam Cię na stronę: bykom stop (wyszukaj sobie w wyszukiwarce) i poczytaj kilka informacji na ten jakże ważny temat ;) Pozdrawiam Cię

Co do filmu mi się podoba, pokazuje margines społeczny i daje dużo do myślenia na temat nas samych.

Epredator

Te mądrala, jak można sobie wystawiać reputacjĘ? Sorry za offtop.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones