PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Co za absurd!!!

ocenił(a) film na 3

Kto wpuszcza takie dzieciaki na dyskoteki!!! Chyba tylko na wiejskich sztachetówach, gdzie sami swoi i okoliczne wioski...

ocenił(a) film na 3
pooh77

Do tego 12-letni, przynajmniej wyglądający na tyle, dzieciaczek przejmuje ciemny, chory interes... Słabizna.

ocenił(a) film na 4
pooh77

Racja, film jest niesamowicie podkolorowany. Co prawda problem prostytucji istnieje i jest to poważny problem, jednakże to co zostało pokazane w filmie jest zwyczajnie smutne.

pooh77

Widać nie chodzisz na dyskoteki skoro dla Ciebie to absurd.

ocenił(a) film na 5
pooh77

faktycznie trochę przekoloryzowany. Ale jednak coś z realiów w sobie ma. Popatrzcie też z drugiej strony, coraz młodsi sięgają po używki, coraz młodsi potrzebują pieniędzy..

pooh77

mogliby wybrać troszkę dojrzalej wyglądających aktorów bo 16latkowie tak nie wyglądają. To jest 3 klasa gimnazjum/1 klasa szkoły średniej a nie podstawówka. Scena w dyskotece to taka trochę parodia. Owszem, na dyskotekach pojawiają się nastolatkowie <18 ale nie wyglądający jak ci w filmie.

ocenił(a) film na 4
jouvandyk

Ja się świetnie ubawiłem przy tym filmie. Zwłaszcza jak dał garśc drobnych ochroniarzowi, żeby mógł wejsc. Hahaahha.

ocenił(a) film na 7
pooh77

To ciekawe, bo znam wiele "dyskotek" w dużych miastach gdzie wpuszczają dzieciaki w wieku 12-15 lat.

pooh77

ja również. teraz mam 18 lat, ale pamiętam jak 4, 5 lat temu moje koleżanki chodziły do dyskotek "dla dorosłych" i nie miały problemu z wejściem. albo przychodziły ze starszymi kolegami, albo ładnie się uśmiechały do ochroniarzy.

ocenił(a) film na 5
EatTheRainbow

podkoloryzowany totalnie film

chitza

Mnie jest ciężko cokolwiek napisać na temat tego filmu. Bo niby nie widuje się takich rzeczy, ale czy to oznacza, że one faktycznie się nie dzieją? Skąd możemy to wiedzieć, skoro nie mamy z tym styczności?

Btw, jedyna dobra rola w tym filmie to rola Tomka Tyndyka.

ocenił(a) film na 5
Purslane

wątpię, żeby w POLSCE dzieci przejmowały taki biznes. jestem sceptycznie do tego nastawiona. ale tak jak mówisz, nie mamy z tym styczności więc nie wiemy jak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones