PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 393
oceny
6,2 10 1 22393
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Bardzo ciężki i psychologiczny. Nie jestem w stanie obiektywnie oceniać tego filmu gdyż bardzo pogorszył mi humor jak i samopoczucie. Ludzie z depresją stanowczo odradzam. Polska rzeczywistość przy niemieckiej granicy. Takie rzeczy nie mieszczą mi się w głowie.
Koniec

ocenił(a) film na 6
BlackAngel69

Tak. Film pokazuje straszną, przerażającą rzeczywistość. I nie tylko Tobie to się nie mieści w głowie. Takie historie nie powinny mieć miejsca, ale jak wiadomo świat jest okrutny i zły, a ludzie żeby przeżyć czy odnaleźć lepsze życie uciekają się do skrajnych metod. Jak pokazuje przykład głównego bohatera, nawet mądry, uczciwy i poukładany chłopak przechodzi na ciemną stronę mocy.
Jeśli chodzi stricte o film to bardziej mi się podobał niż "Galerianki". Nie wiem.. może był bardziej wulgarny? Ogólnie byłam zniesmaczona po seansie..

ocenił(a) film na 8
BlackAngel69

straszne, ale juz nie długo nastąpi "oczyszczenie" i nad Niemcami i zachodnia polska bedzie sie działo oj bedzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones