PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

No niezle

ocenił(a) film na 6

Polskie kino czasami potrafi zaskoczyć na plus , nie że jakieś wielki kino ale napewno lepsze od tych żałosnych Galerianek co zresztą wcale takie trudne nie jest . Pozytywnie napewno na 6/10 zasługuje .

Adas_Mleczko

Mnie ten film zaskoczył na bardzo bardzo wielki minus. Ode mnie ma całe dwa, to i tak za dużo. Ale jedynkę zostawiam tylko dla Avatara.

Siber

no wiesz co 1 avatarowi? arcydzielem nie jest ale co najmniej 5 no niech będzie 4 kazdy powinien mu dac.

ocenił(a) film na 3
Adas_Mleczko

dla mnie Galerianki były lepsze, przynajmniej bardziej wiarygodne.
W Świnkach może i historia jest realna, ale jak oni to ujęli w filmie. Niby bohaterowie mają po 16 lat, a wyglądają na 13. To wygląda aż śmiesznie jak oni w tym clubie tańczą i piją. Wyglądają jak dzieci przebrane za dorosłych.

TruskawkowaMaja

Galerianki to dopiero przerysowane są ;( Etiuda pod tym samym tytułem lepiej reżyserce wyszła... film już nie wyszedł...
Zgadzam się, że trochę za dużo zbyt młodo wyglądających nastolatków w tym klubie pokazali. Śmiesznie to wyglądało. Historia realna, może poza przejęciem interesu przez Tomka i zakończeniem. Ale to już mogę wybaczyć :P bo tragizm i problem dobrze ukazano...

pixi222

(...)"Tragizm i problem dobrze ukazano"

Zgadzam się z tym twierdzeniem. Film wywarł na mnie bardzo silne, wstrząsające wrażenie.

To niewątpliwie wartościowy -w swoim rodzaju- Film Polski®

Myślę, że godne polecenia są także inne filmy tej produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones