PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Słabo ....

ocenił(a) film na 1

Pomysł ambitny ale brak logiki w scenariuszu zabija wszystko ... jedyne co sprawiało że obejrzałem do końca to ciekawość co jeszcze absurdalnego zrobi główny bohater. Dla mnie osobiście nieporozumienie. Film szokuje ale brakiem spójności i sensu.

ocenił(a) film na 5
sergiucha

Po części się zgadzam. Ambitny pomysł, ale bardzo niedopracowany. Nie ukrywam, że mnie wciągnął i spodobał mi się, ale brak spójności fabuły i właśnie te jej niedopracowanie, choć pomysł był naprawde bardzo dobry skłaniają mnie do oceny 5.

ocenił(a) film na 8
Nemesten

Mi się jednak spodobał, dałem 8/10. Całkiem fajna historyjka, dosyć wciągająca, fajnie jest pokazana polska rzeczywistość... Myślę że jest to jeden z filmów który jest nie doceniany!!! za słaba ocena... pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Nezumi94

Tak. W tym się zgodzę, ten film jednak przeszedł bez echa mimo, że pomysł trzyma poziom. Zaś Galerianki, które były dla mnie porażką zostały rozlekramowane.

ocenił(a) film na 8
Nemesten

Za to według mnie w galeriankach była puszczana fajna nuta (sound track)... i tak "Świnki" lepsze, według własnego uznania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones