PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

Uważam iż

ocenił(a) film na 10

Uważam iż film jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w polskim mniejszym świecie, czego nie dostrzegamy żyjąc w ucywilizowanych miejscowościach. Młody aktor zrobił kawał dobrej roboty. Wątek pocałunków był genialny, a wątek całego tego ich 'związku' pokazał jak wiele 'związków' jest niepotrzebnych i nieudolnych. Sama mam 13 lat. I nie wyobrażam sobie gnicia w czymś takim. Ale jak już wejdziesz jedną nogą, to albo tracisz równowagę lub idziesz dalej, aż zastaniesz ścianę. Przykre. Koniec był zaskakujący do ostatniej minuty. Gdyby mieli zrobić kolejną część tego wręcz idealnego lustra ciężkiego w pewien sposób życia. Mieli by o czym. Chociażby o tym, jak człowiek może się zmienić po takich wydarzeniach. I co czuje po tym jak dorasta. W pełni POLECAM.

ocenił(a) film na 3
xklauduska

Może i masz rację. Ale jak ogólnie za filmem nie przepadam.

ocenił(a) film na 10
Marik1234

Lubie filmy na takim tle, mianowicie ogólnie staram się oglądać filmy które mają takie coś, co ja osobiście bardzo lubię. A przeważnie to coś występuje w filmach psychologicznych bądź dramatach. :)

xklauduska

w wieku 13 -nastu lat nie powinno się rozmyślać w ten sposób nad życiem idź dziewczyno na podwórko pobaw się spotkaj się z koleżankami, a nie zastanawiaj się nad tym jak żyją inni ludzie

lukaszd80

a no, lepiej przecież żyć w niewiedzy i ignorancji, po co zaprzątać sobie głowę tym co ważne. w końcu ma dopiero 13 lat... zamiast dziewczynę pochwalić za dojrzały tok myślenia, za pochylenie się nad problemem, to ten jej pokazuje, że 'za mała jeszcze jest na takie sprawy'. god, please.

ocenił(a) film na 10
lukaszd80

Lukaszd80 zarzucasz mi to ile mam lat? Wieku nie zmienię z dnia na dzień. Jakby się tak dobrze zastanowić, to ja chociaż kogoś sobą reprezentuje, a ty. Moje zdanie jest takie, że albo masz na wszystko wywalone, albo jesteś pieprzonym egoistą ewentualnie żyjesz własnym życiem i masz gdzieś to , że np. nie zjadając wszystkich bułek które kupisz na dany dzień dokładasz do tego, że sucha bułka ląduje na śmietniku, kiedy jedna bułka chociaż w małej cząstce pomogłaby zwalczyć głód biednym rodzinom nie tylko w Polsce :) I żeby nie było, nie zamierzam cię w żaden sposób obrazić, jest to moja indywidualna subiektywna ocena.

Natomiast, _Lillith. Za ten dojrzały tok myślenia, bardzo dziękuje.

xklauduska

no i następna rzecz ten film jest pewnie od 16 - stu lat rodzice powinni cię zlać pasem ;P

ocenił(a) film na 3
lukaszd80

Nie bądź taki konserwatywny. To że dziewczyna obejrzała sobie film od lat 16 to nie znaczy że rodzice mają ją pasować paskiem w dupę.

Marik1234

to był żart ...

ocenił(a) film na 10
Marik1234

Spokojnie. Rodzice mnie nie biją, a że ktoś ma nieciekawe wspomnienia z własnych doświadczeń z czasów dzieciństwa, to inna sprawa.

ocenił(a) film na 10
lukaszd80

Wiek to tylko cyferki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones