PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 394
oceny
6,2 10 1 22394
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

te dziewczyny wyglądały na studentki, sporo po 20. nawet, a tutaj ci nastolatkowie wyglądają jak dzieci z podstawówki/początków gimnazjum. Nie wiem, który film jest ogólnie gorszy bo tego jeszcze nie widziałam. Pozdrawiam

Sztuczny_rarytas

....tez na to zwrócilam uwage, zobaczylam fragment reklamy i tekst mi sie nie zgadzal z szacowanym wiekiem aktorów. A co do pelnego opisu dystrybutora: bohater "wyrasta w szarej rzeczywistości typowego blokowiska, w rodzinie, w której od zawsze brakuje pieniędzy", ale wszystkim "wydaje się, że ma on przed sobą dobrą przyszłość i wyruszy do wielkiego miasta na studia". Kurka wodna, mi w zamierzchlych czasach mojej mlodosci nie udalo sie rozwiklac tego problemu i do tej pory nie wiem jak nie majac pieniedzy wyruszac do wielkich miast na studia, bo nawet jak sie chce brac kredyty czy starac o stypendia trzeba spelniac pewne kryteria :/ a blokowiska w malych miastach to juz chyba wszystkie pomalowane....

ocenił(a) film na 8
Klaudia

To chyba masz 14 lat jak nie zauważyłeś,że gówniary są ostro przed 20-stką:)....Ja stawiam na 17-18lat

ocenił(a) film na 6
wojciechowski2610

Człowiek, wróć lepiej do swoich bajek...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones