PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470402}
6,2 22 390
ocen
6,2 10 1 22390
5,3 6
ocen krytyków
Świnki
powrót do forum filmu Świnki

rozczarowanie :/

ocenił(a) film na 6

temat dobry, ale w tym filmie pokazany z wielka przesadą. czy nie sadzicie ze ten nocny klub
z masą małolatów popijających drinki to przesada? do tego końcówka filmu - nie realna. do
aresztu z kaskiem i pieniędzmi? i to wszystko sprawia że z dobrego filmu robi się baaardzo
słaby. ocene zawyżam tylko ze wzg na temat. warto zwrócić uwagę na to co sie dzieje

ocenił(a) film na 7
aurorka

Powiem tak film jest na pewno lepszy niż,, Galerianki"-które są dla mnie porażką bo jak można tak ważny temat zepsuć ale no cóż zdarza się najwidoczniej. Co do świnek,to też moja odczucia jeśli chodzi o wniesienie kasku są przesadzone chociaż pewnie taki miał zamysł reżyser który chciał widzem potrząsnąć. A co do nocnego klubu i picia drinków przez nastolatków to jestem w stanie w to uwierzyć bo nie od dziś wiadomo,że jeśli jest coś zakazane to trzeba tego spróbować żeby się popisać innym,że niby jaki to jestem dorosły bo pije alkohol.Wiadomo dla właścicieli jest to czysty zysk,bo się sprzedało a komu to już mniej ważne i od czego są łapówki w razie kontroli,żeby tylko przymknąć oko. A takie tematy trzeba poruszać,bo świat nie jest tylko czarno-biały są w nim też inne kolory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones