PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110032}

Świntuch

Porky's
6,5 3 350
ocen
6,5 10 1 3350
4,7 3
oceny krytyków
Świntuch
powrót do forum filmu Świntuch

Co jest?

ocenił(a) film na 10

Czy nikt nie widział tego filmu? Kultowa komedia! Napiszcie coś.

SLOTH

Napoloeni napaleńcy na jebanko.....leciało kiiedyś na SAT 1 po niemiecku...mało kumałem :-)

SLOTH

jol..ja widzialem all trzy party na polsacie kiedys lecialy, i osatnio u dziewczyny ( nie wiem czego :D) sobie o nich przypomnialem..aa juz wiem ... cos bylo o nadmuchiwanych gumkach( w 1ce bylo takie cos) i zaczalem jej o filmie 1 opowiadac i teraz szukam tego po torrentach ..piekny film to jest !!!:) pozdro

ocenił(a) film na 10
SLOTH

SUPER FILM , OGLĄDAŁEM GO KIEDYŚ WSZYSTKIE TRZY CZĘŚCI, I OBEJRZAŁEM DZISIAJ ,NIC SIĘ NIE ZESTARZAŁ NADAL BAWI.REWELACJA

SLOTH

no kultowa , chętnie bym znowu obejżał , ludzie się zachwycają American Pie a nawet o nim nie słyszeli ;) pozdrawiam

Ksin

ogladalem we wczesnej mlodosci, film po prostu piekny, wspominam go mile, scena z czlonkiem wystawianym przez dziurę w lazience, czy w gabinecie u dyrektora, to wszystko to sceny kultuwe ktore byly kopiowane nieraz w american pie i innych wspolczesnych komediach dla mlodziezy.

maxreal

mam 2 części na VHsie
heheh pamietam doskonale na dvxie se ściągne też

SLOTH

Świetna komedia,szkoda,że tak mało znana.

ocenił(a) film na 7
SLOTH

Właśnie obejrzałem pierwszą część i muszę przyznać, że nieźle się uśmiałem na tym filmie :D
Niezły motyw z początku filmu z mężem i maczetą, no i ten pod prysznicem i w gabinecie dyra (rozwiesimy jego portret w całej szkole :P)... Spadam, bo kolejne dwie części czekają :P

ocenił(a) film na 7
SLOTH

ja wczoraj oglądałam, nawet dobry, zabawny :)

ocenił(a) film na 6
justy_maje

dawno się tak nie uśmiałem, na prawdę polecam - można poczuć klimat lat 80-tych

ocenił(a) film na 6
megalomaniac

ojej, przepraszam - tam są lata 50-te ;-)

megalomaniac

wczoraj obejrzałam po raz pierwszy i muszę przyznać,że dawno się tak nie uśmiałam :D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones