PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110032}

Świntuch

Porky's
6,5 3 350
ocen
6,5 10 1 3350
4,7 3
oceny krytyków
Świntuch
powrót do forum filmu Świntuch

mam prośbę - czy mógłby ktoś nagrać a potem wrzucić na rapida, albo do sieci p2p?

ja niestety nie mam tunera, a mieć ten film z lektorem to byłoby coś!

barton9

Ja nagrać mógłbym, w bardzo dobrej jakości, ale udostępnić na necie raz z powodu że mam go strasznie wolnego, dwa że to nielegalne, już nie.. Po przyjacielsku mógłbym się jednak listownie wymienić, byłbyś zainteresowany? Jak tak to napisz od razu co tam ciekawego w swojej kolekcyjce mógłbyś na wymianę mieć.. Ale tylko z filmów też nagranych z telewizji, piraty to nie moja działka..

Argento251

nie mam nagrywarki ani tunera, więc skąd mam mieć filmy nagrane z tv?

gdybyś mógł nagrać, to byłbym wdzięczny.
najwyżej listownie się jakoś wymienimy.

pozdrawiam :)

barton9

Pomyślałem że skoro ten film chciałeś mieć nagrany z telewizji to i inne mogłeś wcześniej tak zdobywać, zwłaszcza jak lubisz filmy z lektorem.... Mój więc błąd.
Nie nagrałem Porky'ego, sorry, za późno przeczytałem że listowną wymianą byłbyś zainteresowany, a miałem już ustawione nagrywanie Manhuntera na jedynce.. Ale może ktoś inny jednak nagrał, powodzenia w szukaniu:)

Argento251

nie szkodzi że nie nagrałeś, bo film jednak słaby, a miałem nadzieję że będzie trzymał poziom Lodów Na Patyku - niestety pomyliłem się.

Gułag - ten film z lektorem bardzo mnie interesuje.
leciał kiedyś dawno temu na publicznej, mam go nagranego jedynie na VHS i to jeszcze bez początku. miałbyś ten film?

i jeszcze Park Gorky'ego mnie interesuje. też z lektorem rzecz jasna. ale chyba nie leciał jeszcze w polskiej telewizji.

Argento251

Jest na torrentach ,na prywatnej stronie HEAVENTRACKER całość .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones