PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 198
ocen
6,3 10 1 42198
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

2/10

ocenił(a) film na 5

poczatkowe filmy te starsze z zywymi trupami byly ciekawe ten to jest sztuczny naciagany

negativaa

sam jesteś sztuczny..
ten film jest akualnie najlepszy z serii o żywych trupach
świetnie zbudowany klimat
jak dla mnie ten film to mistrzonstwo absolutne
jak ktoś namierzył skąd pobrać Andy's Tape to walcie na tomaszbw@interia.pl

tomaszbw

Na youtube są

http://www.youtube.com/watch?v=GGch4XEpJck

negativaa

zgadzam sie , stary swit byl duzo lepszy , a to gniot napakowany graficznymi fajerwerkami , a ta scena z zombi dzieckiem mnie rozpiepszyla!
Romerowi sie skonczyly pomysly to odgrzewa stare tematy , i to bardzo nieudolnie , trupki wygladaja horror szol , ale po co tyle bieganiny, film ogolnie kila , a jestem fanem gatunku .

ocenił(a) film na 2
Szu_Wurup

Moim zdaniem bardzo kiepski. Ni to horror, ni komedia, a do tego nudne to jak flaki z olejem. Drugi punkt daję tylko za dobre efekty specjalne. Porażka na całej linii. 2/10 i obok UKM miano najgorszego horroru jaki w życiu widziałem.

ocenił(a) film na 8
holstensa

Noto słucham Prawdziwy Znawco jaki Horror polecisz ?
Tak z 10 filmów wystarczy xD

ocenił(a) film na 10
GotTheLife

Nie powie ci bo najczęściej osoby, które jadą najlepsze horrory jak DoD nie mają o nich zielonego pojęcia.

ocenił(a) film na 1
holstensa

popieram.. po 40minutach wyłączyłam, bo nie dało się oglądać.. dodam jeszcze, że podczas tych 40minut chyba ze 3 przerwy robiłam. wieje nudą, wszystko sztuczne i naciągane.. ;/ 1/10.

ocenił(a) film na 10
wisniowax3

Podaj przykłady co jest sztuczne i naciągane, żeby nie było że twój post to pierdzenie, albo bełkot.

ocenił(a) film na 10
holstensa

No czekam na te horrory...Jaki rozum taka opinia. Póki co znów zero argumentów.

ocenił(a) film na 8
Szu_Wurup

(( a ta scena z zombi dzieckiem mnie rozpieprzyła! ))

To samo jest w Kultowym klasyku " Martwica Mózgu "

ocenił(a) film na 10
Szu_Wurup

co za bełkot. zombie ślimaki i barykadowanie się w domku zamiast iść wolnym krokiem w miasto jest mądrzejsze niż logiczne ukrywanie się w dużym budynku twierdzy przed zombie sprinterami ? ?

negativaa

Powiem Ci że to jest rzecz gustu.
Zarówno stary 'Świt' jak i remake mają dobre strony.
Oglądałam ten remake 2 razy, i powiem Ci, ze jak dla mnie jest naprawdę niezły.
Maniacy starych filmów na pewno powiedzą że remake to gniot, ale wg. mnie jest dobry. Mimo ze momentami faktycznie był sztuczny i tu się nie bede kłócić ;)

ocenił(a) film na 10
negativaa

Naciągany to jesteś ty i twoja opinia bez agrumentów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones