PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 210
ocen
6,3 10 1 42210
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów
Pseudoautochton

poprawka najlepszy ale zaraz po 28 tygodni później.

Pseudoautochton

Poprawka 28 tygodni później podobnie jak w 28 dni to nie typowe zombie filmowe to ludzie zarażeni wirusem ale ciągle żywi(możliwość wyleczenia jednak istnieje) a tu są trupy ożywione,ale widać że ludzie lubią z braku lepszego nazewnictwa wszystko do jednego wora wrzucać..

szarit

ok niech będzie :D

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

Film świetny, ale nie wycieraj sobie pyska Romero, bo bez niego by nie było zombie movies w takiej formie, jaką znamy dzisiaj. Jego nowe filmy są oldschoolowo tandetne, nie pasują do dzisiejszych czasów, ale jednak zawsze da się je obejrzeć bez bólu zębów.
A za starą trylogię należy mu się szacunek.

Bodzepor

"oldschoolowo tandetne" - zgadzam się

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Chyba nie wiesz co mowisz czlowieczku. To maja byc prawdziwe zombie? Prawdziwe zombie nie biegaja, a sie wleka, to jest najwazniejsza roznica! Poza tym, pomysl czesciowo zaczerpniety z filmow Romero, jest centrum handlowe? Jest. Byl pomysl zrobienia z niego fortecy? A i owszem. Ten film ma trzymac w napieciu i tak jest, dopoki wszystko powoli nie zaczyna sie walic, a w przeciwienstwie do oryginalow, ktore oprocz trzymania w napieciu do samego konca, rowniez strasza! Kleknij na kolana i caluj Ty mu buty.

Snazol

"Prawdziwe zombie nie biegaja, a sie wleka" - nie wiedziałem że istnieją prawdziwe zombie, brawo dla "znafcy prawdziwych zombie" hehhe

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Gdybys byl choc troche inteligentny i nie czepial sie szczegolow, doskonale bys wiedzial, ze chodzilo mi o pierwsze z filmow o zombie.

Snazol

Ugrzązłeś koleżko głupim wpisem a pogrążasz się jeszcze bardziej. Przeproś za wypisywanie bzdur i uprzejmie znikaj z tego wątku.

ocenił(a) film na 8
Pseudoautochton

Gwoli ścisłości, ty napisałeś coś znacznie głupszego z tym Romero, więc się nie ciskaj za dużo.
A zombie pono istnieją, zapytajcie świadków:
http://www.youtube.com/watch?v=_X_q3y8gveU

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Za kogo Ty sie w ogole uwazasz? Bzdury, to Wy wypisujecie twierdzac, ze Snyder moze dorownac Romero w rezyserii horrorow. Wystarczy spojrzec na srednie oceny filmow - pierwsze trzy filmy Romero powyzej 7. A Snyder? 6.7. Moze jednak zechcesz odwrocic role i samemu wyjsc, bo ja nie zamierzam - mam prawo dyskutowac co wlasnie robie :)

Snazol

Wystarczy „Świt żywych trupów” i „300” aby Romero z tą swoja jak słusznie zauważył Bodzepor tandetą, bił pokłony przed Snyderem.

ocenił(a) film na 6
Pseudoautochton

Jak zauwazylem, Swit ma nizsza note od 3 pierwszych filmow, 300 to calkowicie inny gatunek filmowy, wiec nie wiem po co go tu przytaczasz. A Bodzepor mowil o jego nowych horrorach, gdzie teraz rynek zalala filmow zombie, ktore biegaja, gdzie tu trzeba sie zgodzic z tandeta, ale oldschoolowa.

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

no tak;p zombieland jest też fajny;p pozdro

ocenił(a) film na 7
Pseudoautochton

Wydaje Ci się, dwie wersje Nocy żywych trupów z roku 1968 i 1990, są lepsze od tego ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones