PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 210
ocen
6,3 10 1 42210
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Widziałem wcześniejszą wersje i na długo została w mojej pamięci. Muszę zobaczyć tą!!

happydexter

A ja widziałem tą nowa,teraz muszę zobaczyć oryginalna Georga Romero chyba będzie lepsza niż ta skoro twierdzisz,że wbija się w pamięć..

ocenił(a) film na 7
happydexter

Ten film jest totalną klęską!!!Jak mogą zombiaki biegać przecież to jest totalne Gówno!Polecam starszą cześć ma lepszy Klimat.

BloodRitual

No właśnie jak mogą zombie biegać? Przecież każdy wie,że "prawdziwe" zombie NIE BIEGAJĄ! :]

BloodRitual

No właśnie jak mogą zombie biegać? Przecież każdy wie,że "prawdziwe" zombie NIE BIEGAJĄ! :]

Ready2

To ja napisze tak - zombie W KOŃCU biegają!
Dzięki temu zabiegowi film zyskał na świeżości, mało tego dało to mu nową jakość i tak naprawdę pierwszy raz w historii filmów z zombiakami można się było tych trupów naprawdę bać.

ocenił(a) film na 7
Witcher

phew
Chyba nigdy nioe spotkałeś zombie.
One nie biegają, bo nie żyją!

Detoksynator

Za to ty na pewno spotkałeś :). W większości obecnych filmów zombie to ludzie zarażeni jakimś wirusem a nie nieumarli.

ocenił(a) film na 7
Witcher

Jasne,że spotkałem i spotykam dzień w dzień. mieszkam z jedną taką zombiaczką, ale mniejsza...
A te filmy o których piszesz - to są filmy o ludziach zarażonych jakimś wirusem, a nie filmy o zombie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones