PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 210
ocen
6,3 10 1 42210
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

Właśnie przeczytałam w gazecie krótki opis tego filmu i tak pisze w niej: "Krwiożercze i bezrozumne trupy polują na ludzi" a klika zdań dalej "Działają jak wilki w stadzie". Jak wiadomo wilki w stadzie 'działają' dzięki swej inteligencji wiec jak bezrozumne trupy mogą działać jak one. Albo jedne albo drugie albo, są bezrozumne albo działają jak wilki. Trochę pomyślunku co sie pisze, bo autor tego tekstu przeczy sam sobie.

ocenił(a) film na 10
Nariel_ArYarrel

Wilki nie działaja korzystając ze swojej inteligencji (niedorzeczność), a korzystając z instynktu, a to co innego. Troche pomyślunku...

IvanH

Trochę pomyślunku a raczej poczytania magazynów lub pooglądana programów przyrodniczych to ja radzę tobie. Oczywiście, że wilki polują kozystajęc z inteligencji a nie instynktu. W ciagu całego życia uczą się (oznaka inteligencji) polować coraz lepiej.

ocenił(a) film na 10
Nariel_ArYarrel

Ty już się naczytałas magazynów i masz cytuje: Jak wiadomo wilki w stadzie 'działają' dzięki swej inteligencji- to co one w tym stadzie "działają" co? A ja radze nadal poczytać trochę o instynkcie samozachowawczym i czym on się różni od wyuczonych zachowań. Jak pewnie dobrze wiesz, żeby się czegos nauczyć na pamięć (jak coś wykonywać) wcale nie trzeba inteligencji, ale żeby samemu wpaść, jak coś zrobić, to już jest instynkt, w tym przypadku - przetrwania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones