PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 209
ocen
6,3 10 1 42209
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

niespodzianka

ocenił(a) film na 9

nie spodziewałam się, że ten film zrobi na mnie aż takie (i aż tak dobre) wrażenie. Perfekcyjna realizacja. Wiem, że niektóre obrazy zostaną mi w głowie... no, na długo.
Fajna była bezkompromisowość tego filmu - zarówno jeśli chodzi o pokazywanie hardcoru, jak i bezlitosne eliminowanie z gry bohaterów, których zdążyliśmy polubić.
I jeszcze jedno. Do tej pory horrory tego typu widziałam tylko w TV, na małym ekranie. Teraz widzę, że dopiero w kinie może to zrobić odpowiednie wrażenie!

ocenił(a) film na 10
kaja

Koleżanka bardzo mądrze prawi. Ja ten horror widziałem na małym ekranie (też robi wielkie wrażenie), ale nie wykluczam, że wybiore sie na niego do kina. Te plakaty w mieście, na przystankach są bardzo zachęcające. A i chciałbym zobaczyć jak ludzie w kinie panikują, bo na pewno na tym filmie będą :) Dawno takiej rzeźni nie było i to takiej stylowej, z klasą :)

użytkownik usunięty
IvanH

Ja byłem na tym w kinie, ludzie co pawda nie panikowali, miejscami nawet wybuchali śmiechem. Jednak mieli powód bo było tam kilka momentów, w których można było się zaśmiać. generalnie film jest super, chociaz dla fanów gatunku. Ja nim jestem i dlatego wybiorę się chyba jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones