PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 210
ocen
6,3 10 1 42210
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

supertrupy

ocenił(a) film na 10

juz sie nie moge doczekac tego filmu mam nadzieje ze bedzie podobny do residenta evila ,kurde jak ja lubie trupy

użytkownik usunięty
Harry_5

abc
ja mam wielka nadzieje ze w niczym nie bedzie przypominac Resident Evil, filmu pustego jak Tomb Raider
jesli ten film chociaz w polowie bedzie tak dobry jak pierwowzor, bedzie wyjatkowy

ja tez lubie trupy.....NIE ja uwielbiam trupy....N I E TO ja jestem trupem :-)

użytkownik usunięty
holas666

skoro tak lubicie trupy, to polecam house of 1000 corpses, powodzenia ;p

ocenił(a) film na 10
Harry_5

matko boska on nie moze przypominac resident evil...zywe trupy to legenda klasa styl gust i nikt mam nadzieje tego wizerunku nie popsuje

Harry_5

RESIDENT MÓGŁ BYĆ DOBRY ALE GO ZRĄBALI JAK MAŁO KTÓRY FILM

użytkownik usunięty
Harry_5

Może Resident Evil był syfem, ale główna bohaterka na tle zmasakrowanych trupóe najlepiej z duuużym gnatem i w czerwonej sukni jest SUPER!!!

użytkownik usunięty

przedmowca ma wileka racje... daltego tez wybiore sie napewno na NEMESISA badz APOKALIPSE jak kto woli... a ze jestem fanem gier z seri Resident to niektore rzeczy w filmie mi sie podobaly a zakonczenie uwazam za dobrre w przeciwienstwie do wielu osob ktore sie na ten temat wypowiadaly... ale fakt troche amrnie go zrobili.. gdyby go oparli calkowicie na fabule ktorejs z gier moze bylby ciekawszy... np.na RESIDENT EVIL 2 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones