PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102154}

Świt żywych trupów

Dawn of the Dead
6,3 42 210
ocen
6,3 10 1 42210
6,9 14
ocen krytyków
Świt żywych trupów
powrót do forum filmu Świt żywych trupów

znowu...

ocenił(a) film na 6

kolejny film w stylu 'zombie'. kiedy oglądałem trailera to przypomniał mi się residentevil. prawie to samo, tylko bez top modelki, podziemnej bazy i jednostki specjalnej

użytkownik usunięty
_strus

...
Przypomniał mi się kawał.
Rozmawia Rosjanin z Amerykaninem. Amerykanin mówi:
-Słyszałem, że u was w Moskwie samochody za darmo rozdają.
-No tak... tyle, że to nie w Moskwie tylko w Leningradzie... i nie samochody tylko rowery... i nie rozdają tylko kradną.

To tak odnośnie posta _strusia.

A co do filmu to nie uważam żeby był to dobry pomysł. Remake "Nocy żywych trupów" miał jeszcze jakiś sens (chociaż uważam pierwotną wersję za lepszą) ponieważ wersja z '68 jest czarnobiała (a większość widzów z tego powodu przekreśla film przed obejrzeniem) i momentami trąci myzką. Remake "Poranka żywych trupów" jest już jednak pomysłem chybionym ponieważ film wcale się tak nie postarzał. Jedynym plusem jest to, że będę mógł remake zobaczyć w kinie. Oby tylko twócy nie poszli za bardzo w komercję i nie zrobili kolejnego familijnego filmu, który tylko tytułem będzie się nam kojarzył z horrorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones