PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37890}

Źródło

Jungfrukällan
7,6 6 019
ocen
7,6 10 1 6019
7,7 15
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Na zdawałoby się poważnym filmowym portalu, jako główny opis filmu Bergmana(!), mamy zaserwowane coś takiego -ręce opadają. Sprostowując ten idiotyczny opis, Karin nie ma żadnej siostry, tylko taką quasi-siostrę o imieniu Ingeri, którą jej rodzice kiedyś przygarnęli i wychowali. I co warto podkreślić, mimo tego, iż Ingeri była traktowana jak członek rodziny, to nie była uważana za córkę, a już na pewno nie za córkę równą Karin. I teraz największy idiotyzm tego opisu, czyli ,,Karin jest zazdrosna o siostrę, która spodziewa się dziecka", Karin niczego Ingeri nie zazdrości, ponieważ to Ingeri zazdrości wszystkiego Karin - czyli sytuacja przedstawiona w filmie jest całkowicie odwrotna. Jak podejrzewam opis został nieudolnie przetłumaczony z angielskiego.

ocenił(a) film na 10
Rudolfo

Idiotyczny opis został na szczęście usunięty. Jest nowy dużo lepszy, chociaż jego autor nadal upiera się, że Karin i Ingeri były siostrami... Może za trzecim razem będzie wreszcie bez błędów...

ocenił(a) film na 10
Rudolfo

Moja radość była przedwczesna na górze nadal wisi paradne zdanie ,,Karin jest zazdrosna o siostrę, która spodziewa się dziecka"... Może ktoś to wreszcie usunie? Jest tam ktoś?

ocenił(a) film na 9
Rudolfo

Faktycznie idiotyczny opis filmu, zupełnie mijający się z rzeczywistym wątkiem. Karin zazdrosna o siostrę? Kto to pisał? Masz rację, ani to nie były siostry, ani Karin nie była zazdrosna o Ingeri. Wręcz odwrotnie - zresztą w pewnym momencie Ingeri sama wyznaje że była zazdrosna i złożeczyła Karin. Nie wiem czy ktoś usunie ten opis, miejmy nadzieję.

ocenił(a) film na 8
Rudolfo

Niestety, przy wielu filmach są takie perełki...

Rudolfo

Przecież tutaj nikogo z administracji takie rzeczy nie obchodzą. Filmy to tylko pretekst. Naprawdę chodzi o to, żeby wcisnąć Ci jak najwięcej reklam.

Poprawiacz_napisowy

A wy myślicie, że administracja zagląda w każdy temat na forum każdego filmu? Gdybyście wysłali poprawkę do opisu, to już dawno byłby poprawny...

eguaroc1

To wyślij i pochwal się, jeśli zadziała.

Marzena91x

A niby czemu ma nie zadziałać? Wystarczy podać źródło.

Nie będę się w to bawić, nie zależy mi na tym, czy ten opis jest poprawny.

eguaroc1

Tak to jest jak ktoś sam nie spróbował, tylko sobie fantazjuje.

Marzena91x

Co to znaczy fantazjuje? Nigdy nie miałem problemu z dodaniem materiału, jeżeli źródło było ok (czas oczekiwania to inna sprawa).

Co nie znaczy, że będę latał i przy każdym filmie robił poprawki. Są ludzie, którzy ten film oglądali, widzą takie błędy i wystarczy poświęcić chwilę i to będzie poprawione, zamiast wypisywać tematy na forum, żeby zrobił to ktoś inny.

eguaroc1

To prawda, administracja nawet jak zagląda to tego nie poprawi. Ktoś to musi poprawić, poczekać rok i jeszcze trafić w gust admina, a nawet jak trafi to może nadziać się na upierdliwego, który zażąda dodatkowych źródeł :3 nie jest łatwo. Kiedyś chyba z 2 lub 3 lata się boksowałem, nawet nie o zmianę całego opisu, a ewidentną bzdurę, którą zawierał.

nietzsche

Uroki tego portalu.

Ja już przestałem dodawać braki po tym jak po kilku miesiacach czekania w kolejce poleciały mi kontrybucje ze zmianą tytułu dla filmów. Okazuje się, że nie mogę dodać nowego tytułu dla filmu i ustawić go jako główny, bo pod takim jest aktualnie dytrybuowany, bo nie załączyłem źródła potwierdzającego tytułu, pod jakim obecnie jest wpisany do bazy.

eguaroc1

Tylko kilka miesięcy? Musisz mieć jakieś fory xD Największy absurd z jakim się spotkałem, to to, że jeżeli do filmu nie ma dodanego tytułu międzynarodowego (film może go nie mieć, jeżeli jest niszowy, może go jeszcze nie mieć, bo jest świeży, a może go nie dodałeś) to dodane tytuły w innych językach są odrzucane

eguaroc1

A opisy i biogramy to już w ogóle droga przez mękę. Czekasz rok lub dwa na akceptację, a ktoś ci odrzuca za literówkę, brak przecinka, jakąś przypadkową spację, brak cudzysłowu, brak podlinkowania czegoś.
Dodałem kiedyś biogram Elizabet Debicki, był obszerniejszy nawet od tego na angielskiej wiki, podlinkowałem jedno ze źródeł, a resztę dodałem w komentarzu. Po 2 latach został odrzucony właśnie za takie dodanie źródeł, a ja przeczytałem o tym po roku od odrzucenia, czyli po 3 latach :3
Najzabawniejsze to jednak było jak jeden z adminów, który potraktował mnie jak copywritera piszącego na zamówienie i zażyczył sobie przy biogramie pewnej francuskiej aktorki, bym szerzej opisał w nim jej związek z reżyserem, którego była żoną oraz kilka filmów, które jego zdaniem były wybitne i zasługiwały na szerszą notę xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones