PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 530
ocen
7,3 10 1 90530
6,6 18
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Bo cos mi sie wydaje ze facet nakrecil pulp fiction i niech sie ludzie doszukuja wyjasnienia :) kazdy sobie wymysli przeslanie dla filmu i bedzie gitara...

Czy autor tlumaczyl ten film ?

ocenił(a) film na 8
wrotek

"Facet leci drzewem w słońce"
Nawet sobie nie wyobrażacie jak się roześmiałem czytając to po seansie, Najlepszy komentarz do tego filmu jaki widziałem.

ocenił(a) film na 1
Sergij

LOLOLOLOL

Sergij

Dobre!

Sergij

ROTFL.

ocenił(a) film na 1
hr_dooku

Hehehe pamietam jak sie aronovsky podniecal ze jak ludzie zobacza ten film to beda oświeceni i wogóle wniebowzięci.
Ale lot drzewem w slonce ma wiecej sensu

ocenił(a) film na 10
wrotek

Przecież ten obraz jest naszpikowany symboliką. Najwyraźniej takie filmy filozoficzne po prostu nie są Twoim gatunkiem.

ocenił(a) film na 2
Cleaa

Dla mnie także film był strasznie nudny, a do tego nie rozumiałem o co w nim chodzi. Jest tu dużo symboliki ale takiej dla mnie niezrozumiałej, być możne ten film jest zbyt filozoficzny.

ocenił(a) film na 6
Sergij

Dokładnie , mnie to też rozjebało. A co do filmu to taki sobie spodziewałem się czegoś lepszego. Przynajmniej facet leciał drzewem.

ocenił(a) film na 9
jerzy666

Leciał nie drzewem tylko w takiej "swerze" i ciężko się domyśleć że w przyszłości może być taka technologia która na to pozwoli...

użytkownik usunięty
cin230

a cóż to takiego "swera" ?

ocenił(a) film na 9

sorry chodziło mi o sferę :)

wrotek

średniowiecze, podróże astralne bohatera są tylko metaforą. obrazują pogoń człowieka za czymś niedoścignionym, receptą na życie wieczne dla kogoś kogo to tak bardzo chcesz zatrzymać. drzewo,
'źródło' życia, rozwiązanie, cały czas było blisko, nie potrafił tylko tego zrozumieć. drzewo podarowało mu swój sok dopiero, gdy przyszło zrozumienie. miłość jest nieśmiertelnością.

ocenił(a) film na 2
wrotek

Mam dokładnie takie same odczucia. Symbolika symboliką ale z tego filmu wylewa się tyle dziwactw że - no właśnie - powstaje "pulp" i weź sobie człowieku radź.
Z 10 razy podczas seansu wyrwało mi się głośne "WHAT THE F..."

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones