PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119410}

Źródło

The Fountain
7,3 90 640
ocen
7,3 10 1 90640
6,7 19
ocen krytyków
Źródło
powrót do forum filmu Źródło

Poezja

ocenił(a) film na 10

Piękna podróż przez sens życia.FILM NIE OPOWIADA 3 HISTORII ALE JEDNĄ...PRAWDZIWĄ

ocenił(a) film na 9
dawidnasty

według mnie film dziwny, pomysł ciekawy ale wykonanie nie bardzo. te trzy historie zbyt na siebie nachodzą, w pewnym momencie mozna sie zgubić i nie wiadomo dokładnie kto jest kim i czego szuka. Myślę, ze chciano zrobić cos zbyt wielkiego i z dobrego pomyslu wyszlo wielkie nic.

użytkownik usunięty
ulka_5

Myślę że powinnaś obejrzeć ten film pięć razy, przy odrobinie szczęścia zmienisz zdanie.

ocenił(a) film na 9

dokładnie, wlasnie wczoraj obejrzałem go piąty raz i za każdym razem ten film jest lepszy!
---
Najlepsza historia miłosna jaką kiedykolwiek obejrzałem!

ocenił(a) film na 9
ulka_5

Za młoda byłam ;) obecnie to jeden z moich ulubionych filmów ; D

ocenił(a) film na 10
ulka_5

Szacunek za przyznanie się do błędu młodości :d Poza tym bardzo dobrze, że film Ci się w końcu spodobał. Co Cię sprowokowało do sprawdzenia Źródła jeszcze raz?

ocenił(a) film na 9
ulka_5

Ja właśnie, po 7 latach odkąd oglądałem go pierwszy raz - zupełnie zmieniłem o nim zdanie. Myślę, że to nie kwestia "młodości", ale doświadczeń, przez pryzmat których patrzymy na świat. : )

To doświadczenie bez końca przypomina mi o pięknie kinematografii i tego, jak ponadczasowa jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones