PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=514599}

Żądła

Die Bienen - Tödliche Bedrohung
3,9 1 029
ocen
3,9 10 1 1029
Żądła
powrót do forum filmu Żądła

Dzisiaj o 22:30 na TVN emisja niemieckiego thrillera pod skróconym tytułem "Żądła". Ciekawy jestem jak zmieni sie ocena filmu po jego oglądnięciu. Na FILMWEB ma tylko 3,7 a w gazecie TELE 14 Plus ocenionogo na dobre 2 gwiazdki(w skali trzygwiazdkowej)

menefeberis

Wątpię, aby był to "dobry" film. Zazwyczaj pozycje o takiej tematyce to gnioty, oglądałam m.in. "Śmiercionośny rój". Oceniłam na 1/10, na FW ma ocenę 3,3. Sądzę, że ten wcale nie jest dużo lepszy...

ocenił(a) film na 8
Lipstick_92

nie wszystkie filmy o tej tematyce to gnioty ( Ale niestety Większość tak) Mi film żądła się bardzo spodobał Lepszy niż jakieś Gówno o Superbohaterach ( Oprócz batmana i Spidermana Oni są zajebiści)

menefeberis

Ja tez w to wątpię,tego typu filmu sa beznadziejne. Co do "Smiercionosniego roju" to zaluje ze w ogole poswiecilam czas na takie byle co. Z tym nie bedzie lepiej

menefeberis

Dla takich filmów powinna zostać stworzona osobna kategoria, zamiast "film katastroficzny" - "film katastrofalny" :D

Patrhas

:) Kliknąłbym "lubię to" gdyby było można :) Kusi, ale hot fuzz na TVN7 pewnie sporo lepszy jednak :)

ocenił(a) film na 6
menefeberis

Dziwi mnie tylko fakt, że telewizja tak natarczywie zmienia tytuły filmów. Potem trudno to znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones